Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Havířov – Šumperk 6:3 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Kadaň – Třebíč 2:4 (kon.) | Beroun – Motor ČB 0:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (3:2 po s.n.)
Most – Ústí n/L 2:6 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Sobota 14.12.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

60:46
    Přesilovou hru čtyři na tři si zahraje Olomouc. Roman Mikeš (JIH) odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Na vyloučení: 4-8.

53:50
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Za podražení dostává dvě minuty Richard Diviš (OLO). Na vyloučení 3-8.

46:12
    Na trestnou lavici usedá na dvě minuty za podražení usedá na trestnou lavici Oldřich Heža (OLO) za podražení. Na vyloučení: 3-7.

32:34
    Pátá přesilová hra pro Duklu. Denis Kindl (OLO), bratr obránce Detroitu Jakuba Kindla, odchází na trestnou lavici na dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 3-6.

28:46
    Matěj Pekr (OLO) dostává dvě minuty + desetiminutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

25:55
    Michal Důras již nevydržel osekávání ze strany hráčů Olomouce a pustil se po střele Podlipnika od modré do potyčky před brankou Vošvrdy. Bude se tak vylučovat. Za domácí odchází na dvě minuty na trestnou lavici Michal Důras (JIH) za hrubost. Na trestnou lavici hostů pak usedne Jiří Ondrůšek (OLO) za hrubost – také dvě minuty. Na vyloučení: 3-4.

22:34
    Jenže Roman Mikeš (JIH) se proti Divišovi dopustil sekání a dostává trest na dvě minuty. Vyloučení dnes: 2-3.

14:27
    Třetí přesilová hra Dukly v první třetině. Dvě minuty si odsedí Roman Rác (OLO) za podražení. Na vyloučení: 1-3.

09:16
    Poprvé se bude bránit také Jihlava. Lukáš Jícha (JIH) dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 1-2.

06:49
    Druhá přesilovka Dukly v zápase. Na dvě minuty je poslán za katr Jan Knotek (OLO) – dvě minuty, podražení. Na vyloučení: 0-2.

01:18
    Dukla si zahraje první přesilovou hru zápasu. Na trestnou lavici míří Radim Kucharczyk (OLO) na dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 48. Seman (Velecký, Důras), 65. Čachotský – 4. Kucharczyk (Kindl, Staněk)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Dobrovolný, Štebih, Kaláb, Podlipnik, Mocek, Jícha M., Čermák – Čachotský, Mikeš, Zeman – Důras, Velecký, Seman – Haluza, Hubáček, Prokš – Jícha L., Malec, KuřítkoTrenér: Petr Vlk
    HC Olomouc: Vošvrda (Halász) – Houdek, Ondrůšek, Janáček, Jaroměřský, Kadela, Staněk, Bartoň – Pekr, Diviš, Řípa – Kucharczyk, Kindl, Selingr – Rác, Knotek, Lehečka – Heža. Trenér: Petr Fiala

Rozhodčí: Šindler, Jílek – Černý, Reich