Dominikánská rep. – Alžírsko 24:29 (kon.) | Paraguay – Austrálie 23:21 (po pr.) | Kongo – Čína 22:23 (kon.)
Argentina – Tunisko 21:27 (kon.)
Paraguay
23:21 (10:12, rozstřel 5:3)
Austrálie
Neděle 15.12.2013, 15:30Mistrovství světa žen (Prezidentský pohár)

65
    Zápas skončil. (23:21) (17:14:46)

A je to tu! Gomezová byla úspěšná a hráčky Paraguaye se mohou radovat z vítězství 23:21 po rozstřelu! (23:21) (23:21)

A nyní pozor! Smiljanicová úspěšná nebyla a házenkářky Paraguaye mohou rozhodnout! (22:21) (22:21)

Alexia Caceresová byla ale také úspěšná a je z toho další gól pro Paraguay. (22:21) (22:21)

Po třech sériích je stav rozstřelu nerozhodný 3:3, trefila se Mcafeeová. (21:21) (21:21)

Úspěšná byla nyní i Acuňaová. (21:20) (21:20)

O vyrovnání se postarala Cooková. (20:20) (20:20)

Jihoameričanky jsou zatím stoprocentní, gól dala ze sedmičky i Rodriguezová. (20:19) (20:19)

Na straně Australanek se prosadila Potocká. (19:19) (19:19)

Jako první se k sedmičce postavila Fariaová a skóruje! (19:18) (19:18)

Zápas se musí hrát až do rozhodnutí, takže na řadu přijdou netradičně místo prodloužení sedmimetrové hody.

60
    Druhý poločas skončil. (18:18)

59
    Australanky neproměňují z křídla. (18:18) (18:18)

59
    Probíhá poslední minuta utkání. Rodriguezová z levé strany vyrovnává. Prozatím je nerozhodný stav (18:18) (18:18)

57
    Paraguay dvěma rychlými góly po sobě snižuje. Austrálie si vyžádala oddechový čas. (17:18) (17:18)

57
    Australanky si zahrají oslabení. (17:18) (17:18)

53
    Australanky odskakují svému soupeři tříbrankovým rozdílem. (15:18) (15:18)

51
    Cookova prostřeluje obranu paraguayských hráček její míč končí v bráně (15:16) (16:15)