Dominikánská rep. – Alžírsko 24:29 (kon.) | Paraguay – Austrálie 23:21 (po pr.) | Kongo – Čína 22:23 (kon.)
Argentina – Tunisko 21:27 (kon.)
Paraguay
23:21 (10:12, rozstřel 5:3)
Austrálie
Neděle 15.12.2013, 15:30Mistrovství světa žen (Prezidentský pohár)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Příjemný den všem fanouškům světového šampionátu házené žen v Srbsku 2013. V zítřejším utkání změří své síly reprezentační výběr Paraguaye s celkem Austrálie. Házenkářky z Paraguaye nedokázaly na světovém šampionátu uspět ani v jedné bitvě kterou svedly ve skupině C. Stejně je na tom jejich soupeř který se umístil na posledním místě ve skupině D Austrálie. Oba tyto týmy budou chtít zajisté v zítřejším střetu předvést své výkony na maximum a odnést si tak první výhru z utkání.Bitva mezi Paraguayskými a Australskými házenkářkami odstartuje zítra o čase 15:45. Těšíme se na vás Martin Petřek

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Utkání otevírá proměněnou šancí Potockiova Sally (0:1) (0:1)

2
    V zápětí srovnává Acunaova (1:1) (1:1)

3
    Na obou stranách herní plochy padly v rychlém sledu branky (2:2) (2:2)

7
    Pariova posila Paraguaysky výběr do vedení o jednu branku (3:2) (3:2)

10
    Za Paraguay se prosazuje prozatím autorka 3 branek Acunaova (4:2) (4:2)

11
    Na rozdíl tří branek upravuje stav utkání Gomezova Maria (5:2) (5:2)

Upozornění všem čtenářům Online přenosu mezi Paraguayi a Austrálii. Kvůli vzniklým technickým potížím budou do doby trvání problému doplňovány stručné informace z právě probíhajícího utkání. (5:2) (5:2)

15
    V patnácté minutě prvního poločasu uděluje Australankám svou čtvrtou branku dnešního utkání prozatím nejlepšího střelkyně zápasu Acunaova (6:2) (6:2)

17
    Za Austrálii se dvěmi rychlými brankami prosazuje Potockiova na druhé straně palubovky proměňuje Fariova (8:4) (8:4)

18
    Vypadá to, že za Australanky bude dávat branky pouze Potocká, která si na své konto připisuje pátou branku utkání, za hostující tým byla následně úspěšná Battagliaová. (9:5) (9:5)

18
    Za Australanky se prosazuje poprvé v utkání někdo jiný než Potockiova , svou první branku utkání udělují Mcafeeova a Cookova (9:7) (9:7)

19
    Gomezova proměnuje brankovou šanci , za Australanky hned odpovídá Mcafeeova (10:8) (10:8)

21
    Paraguay ztrácí svůj brankový náskok na rozdíl jediné branky snižuje Cookova (10:9) (10:9)

23
    Acuňaová vrací paraguayskému celku klid na duši a upravuje stav utkání na 10:11. (10:11) (11:9)

26
    Battagliaova oslabí svůj tým na dvě minuty. (9:11) (11:9)

27
    Za asistence Potocké skóruje Australanka Mcafeeová. (10:11) (11:10)

29
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu. (10:11) (11:10)

29
    Stále Australanky vedou o gól. (10:11) (12:10)

29
    V posledních sekundách prvního poločasu střílí branku Fariaová, tato branka je poslední v prvním poločase. (10:12) (12:10)

Omlouváme se všem čtenářům právě probíhajícího utkání za technické potíže které nás doprovázely v průběhu celého prvního poločasu.Online přenos jsme se vám snažili zprostředkovat s vypětím všech sil. Technické potíže se nám prozatím před odstartováním druhé půle podařilo odstranit. (10:12) (12:10)

30
    První poločas skončil. (12:10)

31
    Začal druhý poločas. (12:10)

31
    Rozehrávat budou v druhém poločase Australanky. (10:12) (12:10)

32
    Paraguay bude dohrávat přesilovou hru z konce prvního poločasu. (10:12) (12:10)

32
    Konec početní výhody pro paraguayský reprezentační výběr. (10:12) (12:10)

33
    Paraguay si opět zahraje přesilovou hru, na dvě minuty oslabila svůj tým Mcafeeová. (10:12) (12:10)

34
    Na začátku druhé půle mají oba reprezentační výběry problémy s proměňováním šancí, hra se přelévá z jedné strany na druhou. (10:12) (12:10)

35
    Fioreová obdržela po verdiktu rozhodčích dvouminutový trest. (10:12) (12:10)

35
    Faul v šestimetrové oblasti znamená sedmimetrový hod proti Paraguayi, na který nastupuje Mededová a s přehledem proměňuje. (11:12) (12:11)

37
    Dnešní zápas se odehrává v pozvolném tempu. (11:12) (12:11)

38
    Australanky proměňují v rychlém sledu dvě brankové příležitosti. Nyní se prosazují v podání Fariaové, která skóruje z trháku. (11:14) (14:11)

39
    Australská gólmanka podržela svůj tým, když vyráží střelu, do útoku přechází její spoluhráčky. (11:14) (14:11)

40
    Australanky ale tohoto útoku nevyužívají, a tak před australskou brankářkou stojí znovu paraguayský útok. (11:14) (14:11)

41
    Z křídla prolétla před bránu Brunsbergová, která se nemýlí. Na druhé straně hrací plochy z postu spojky vysílá svou střelu na bránu Pedrozová, která se od tyče odráží do sítě. (13:14) (14:13)

43
    Trenér australského výběru si vyžádal pro své svěřenkyně time-out. (13:14) (14:13)

44
    Konec time-outu pro Austrálii. (13:14) (14:13)

45
    Oba týmy se nedokázaly z rychlých útoku prosadit. (13:14) (14:13)

46
    Australankám signalizovány kroky, do útoku přechází jejich soupeř, který má možnost srovnat stav utkání. (13:14) (14:13)

47
    To také Paraguay využívá a srovnává stav utkání na 14:14. (14:14) (14:14)

48
    Australanka Potocká vrací svým spoluhráčkám vedení. Trenér hostů reaguje time-outem. (14:15) (15:14)

48
    Konec time-outu. (14:15) (15:14)

49
    Acuňaová proměňuje nařízený sedmimetrový hod a touto brankou je opět srovnáno. (15:15) (15:15)

49
    Australanky zásluhou Potockiove která proměňuje ze spojky utíkají opět na rozdíl jediné branky (15:16) (16:15)

50
    Nyní si Australský národní tým zahraje přesilovou hru (15:16) (16:15)

51
    Cookova prostřeluje obranu paraguayských hráček její míč končí v bráně (15:16) (16:15)

53
    Australanky odskakují svému soupeři tříbrankovým rozdílem. (15:18) (15:18)

57
    Australanky si zahrají oslabení. (17:18) (17:18)

57
    Paraguay dvěma rychlými góly po sobě snižuje. Austrálie si vyžádala oddechový čas. (17:18) (17:18)

59
    Probíhá poslední minuta utkání. Rodriguezová z levé strany vyrovnává. Prozatím je nerozhodný stav (18:18) (18:18)

59
    Australanky neproměňují z křídla. (18:18) (18:18)

60
    Druhý poločas skončil. (18:18)

Zápas se musí hrát až do rozhodnutí, takže na řadu přijdou netradičně místo prodloužení sedmimetrové hody.

Jako první se k sedmičce postavila Fariaová a skóruje! (19:18) (19:18)

Na straně Australanek se prosadila Potocká. (19:19) (19:19)

Jihoameričanky jsou zatím stoprocentní, gól dala ze sedmičky i Rodriguezová. (20:19) (20:19)

O vyrovnání se postarala Cooková. (20:20) (20:20)

Úspěšná byla nyní i Acuňaová. (21:20) (21:20)

Po třech sériích je stav rozstřelu nerozhodný 3:3, trefila se Mcafeeová. (21:21) (21:21)

Alexia Caceresová byla ale také úspěšná a je z toho další gól pro Paraguay. (22:21) (22:21)

A nyní pozor! Smiljanicová úspěšná nebyla a házenkářky Paraguaye mohou rozhodnout! (22:21) (22:21)

A je to tu! Gomezová byla úspěšná a hráčky Paraguaye se mohou radovat z vítězství 23:21 po rozstřelu! (23:21) (23:21)