Michalovce – Topoľčany 3:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Prievidza 3:1 (kon.)

Dukla dala gól!
    A je rozhodnuté! Tretíkrát rozvlnil súperovu sieť hráč s číslom 8 MARTIN DROTÁR. Asistencia: Šechný.

56:20
    Domáci vsietili vedúci gól. Strelcom gólu bol hráč s číslom 16 – JÁN ŠELIGA. Asistencie: Šechný, Hinďoš. Bol tento gól víťazným?

53:40
    Vylúčenie opäť na domácej strane a opäť za hákovanie. Previnil sa Drotár.

51:49
    Hákovanie – Opatovský (Michalovce).

43:59
    Za bránenie v hre dostáva dve minúty aj hráč domácich – Petrina. Hrá sa teda 4 na 4.

43:19
    Za hákovanie dostáva trest v podobe dvoch minút Dobrý (Topoľčany).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:10
    A opäť je hráč hostí vylúčený za hákovanie, teraz to je Drahovský.

34:58
    Za hákovanie bol vylúčený Bystričan (Topoľčany).

33:02
    Milan Vorobel dostal za držanie menší trest. (Michalovce).

31:10
    Topoľčany dali gól!
    Vyrovnávajúci gól dáva hráč číslo 10 Libor KÁČER.Asistencia: Martin Mihalik.

28:57
    Za hákovanie si dve minúty posedí Banovský (Michalovce).

22:20
    Za sekanie bude trestnú lavicu dve minúty zohrievať Barčák.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav 1:0. Okrem na góly vyhrávajú domáci aj na počet strieľ, keďže Michalovčania vyslali až 21 pukov na brankára hostí a naopak mierilo len 5 projektilov.

Vylúčenia boli na oboch stranách. Trikrát po dve minúty si odsedeli domáci a dvakrát po dve minúty zase hostia.