Michalovce – Topoľčany 3:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Prievidza 3:1 (kon.)
Detva – SR 18 5:1 (kon.)
HK Detva
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Středa 18.12.2013, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

Stretnutie sa skončilo. V tretej tretine sme gól nevideli. Domáci tak zdolali svojho súpera 5:1. O góly sa postarala hlavne prvá domáca formácia. Domáca Detva si teda pripisuje 3 body do tabuľky.

Pekný zvyšok večera ešte želajú Marek Antalík, ktorý nám poskytol informácie priamo zo štadióna z Detvy a Miroslav Revaj. (20:20:12)

60:00

59:55
    Puk v strednom pásme. Zápas sa končí.

59:23
    Predsa len sme ešte videli jednu šancu. Mali ju domáci, ale ďalším gólom v bránke hostí sa neskončil. Goga našiel Srnku, ale ten pred Pajpachom nezakončil najlepšie.

59:01
    Beží posledná minúta 3.tretiny a určite už aj tohto zápasu.

58:23
    Naďalej sledujme rovnaký obraz hry. Zápas sa už len z povinnosti dohráva.

58:01
    Začali sa posledné 2 minúty tretej tretiny. Uvidíme či sa ešte dočkáme niečoho zaujímavého.

57:20
    Hra sa momentálne odohráva v strednom pásme. Nič zaujímavého sa nedeje.

56:57
    Momentálne sledujeme nudný hokej. Domáci sa nemajú kam ponáhľať a už lun kontrolujú výsledok zápasu. Mladý reprezentanti už vedia, že je zápas stratený, ale bojujú naďalej.

53:35
    Halama sa pokúšal individuálne presadiť, ale nepodarilo sa mu to.

53:18
    Strela Petra trafila Pajpacha do masky. Brankár hostí je otrasený, ale bude pokračovať v hre.

52:48
    Domáci v plnom počte. Hostia teda presilovku nevyužili.

52:27
    Tatár získal puk, ale dlho váhal so strelou a puk napokon stratil.

52:04
    Domáci sa naďalej dobre bránia. Majú puk na svojich hokejkách.

51:38
    Domáci sa úspešne zatiaľ bránia.

50:48
    Opäť sa strhla na ľade menšia šarvátka. Domáci Pač hákoval a dostáva 2 minúty. Následne sa faulovaní Hruščík pustil do Petra, ktorého si podal domáci Goga. Vylučuje sa však len na strane domácich.

50:18
    Domáci sa ocitli vo veľkej šanci. Od modrej vyslal bombu z hokejky Maier, ale skvelo zasiahol brankár Pajpach a puk dokázal svojim betónom vyraziť.

50:10
    Hostia teraz pritlačili na domácich. Tí sa oslobodzujú len za cenu zakázaného uvoľnenia.

49:56
    Súkeľ sa hnal pred domácu bránu, stratil však puk a do šance sa nedostal.

49:21
    Hostia v plnom počte. Domáci teda presilovku nevyužili. Veľmi zle ju zahrali, skoro na bránu hostí ani nevystrelili.