SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
MšHK Prievidza
sk Pátek 20.12.2013, 17:00 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR)

59:41
    Prievidza dala gól!
    Hostia CHRISTIÁNOM KRAUSOM strieľajú gól do prázdnej brány a potvrdzujú tým svoje víťazstvo.
    Asistencie: Peter Klobučník a Marek Mendel.

59:30
    Hneď po vhadzovaní Ferleťák ťahá dopredu a Húska smeruje von z brány!

59:17
    Oddychový čas pre Prievidzu.

59:17
    Vylúčenie Slovensko "18" – príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Tentokrát už sa to nedalo nevšimnúť a čiaroví odpískali.

56:11
    Vylúčenie Slovensko "18" – Matej Moravčík – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:50
    Vylúčenie Prievidza – Mário Pista – dve minúty za podrazenie.

50:30
    Kraus načal celú akciu v strednom pásme, prihrávka dopredu, Glembovu strelu Húska vyrazil, ale v blízkosti jeho brány bol pretlak hosťujúcich hráčov a CHRISTIÁN KRAUS dokázal doraziť puk do siete a posunúť svojich do vedenia.
    Asistencia: Michal Glemba.

46:12
    Pekne Húska, no pekne i hostia v oslabení. Prihrávka na protipohyb a strela Klobučníka na vinkel, ale Húska sa výborne presunul a vytesnil puk.

45:04
    Hneď po vhadzovaní v stredovom kruhu sa Ferleťák vybral dopredu, ale inkasoval škaredú sekeru od Mareka Mendela.

45:00
    Veľká radosť na strane hostí, puk sa po strele ROMANA HÚSA odrazil od žrde do siete a je vyrovnané!
    Asistencie: Vladimír Čopák a Marek Mendel.

40:24
    Už mohlo byť 2:0, ale Juraj Milý spomedzi kruhov nedokázal vziať o piaď vzdialenejší puk a ťahom ho poslať k bráne, strieľal naslepo! Belák bol pritom už viacmenej vyšachovaný a nemal by nárok.

39:23
    Slovensko U18 dalo gól!
    KONEČNE! Až v samom závere druhej tretiny dokázali domáci otvoriť skóre hry. Už Klenko sa medzi kruhmi dostal k dobrej prihrávke Grmana, no nedokázal ju z prvej poslať na bránu, ešte si puk spracoval a Belák ho vyrazil. No Grman ho znova usmernil, chcel zrejme sám dorážať, ale puk poslal len cez bránkovisko na druhú stranu, kde už poza Beláka triafa do čierneho LUKÁŠ HRUŠÍK.
    Asistencie: Mário Grman a Jozef Klenko.

36:28
    Vylúčenie Prievidza – Lukáš Popela – dve minúty za nedovolenú výstroj; hra so zlomenou hokejkou.

30:20
    Vylúčenie Slovensko "18" – Ladislav Romančík – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

21:46
    Halamova prihrávka z ľavej strany na protipohyb, Ferleťák ale bránený Popelom spadol!

21:02
    A do nájazdu sa dostal po peknej prihrávke Marek Mendel! Garay však trochu vyblokoval jeho zakončenie a puk preletel Húskovu bránu.

14:59
    Vylúčenie Slovensko "18" – Matúš Sukeľ – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Faul priamo po vhadzovaní si odniesol Filip Pekarčík.