SR 18 – Prievidza 1:3 (kon.) | Michalovce – Senica 5:3 (kon.) | Topoľčany – Detva 4:5 (kon.)
Bardejov – Prešov 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 20.12.2013, 18:00 • Zimný štadion Považská Bystrica • 1. liga (SR)

49:41
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Využitá presilová hra hostí! RADOSLAV MACÍK, 10minút pred koncom záverečnej tretiny, zvyšuje na 3:2!

Asistencia: Devečka, Bartík

39:28
    Považská Bystrica dala gól!

ADRIÁN PALÁK vyrovnáva tesne pred koncom druhej tretiny!

Asistencia : Kudlej

29:04

Domáci panteri sa dočkali gólu! Na 1:2 znižuje MIROSLAV IŽVOLT a Považská Bystrica je znova v hre!

Asistencia : Zlocha, Palák

25:11

Domáceho brankára dnes Liptovský Mikuláš prekonáva už druhý krát! Teraz si vylepšil gólové štatistiky PETER BARTÍK, po dobrej spolupráci s Kuricom!

Asistencia : Kuric

01:23

Otvárací gól stretnutia si napokon pripísal na svoje konto MARTIN MARCINKO !

Asistencia : Školiak, Poliaček

Matúš Kubala

Branky a nahrávky: 30. Ižvolt (Zlocha, Palák), 40. Palák (Kudlej) – 2. Marcinko (Školiak, Poliaček), 26. Bartík (Kuric), 50. Macík (Devečka, Bartík)

HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Hriňa, Šuda, J.Dubeň, Lehocký, Reitmayer, L.Dubeň – Koleda, Kostelanský, Zlocha – Valach, Vokulič, Ligas – Ižvolt, Palák, Kudlej
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Devečka, Klepáč, Bača, Špila, Bakoš, Školiak, Janči, Mezovský – Macík, Bartík, Kuric – Roháč, Piatka, Vartovník- Marcinko, Poliaček, Broska – Janček, Lištiak, Števuliak

Rozhodčí: Štefik- Mráz, Drblík