Espanyol – Valladolid 4:2 (kon.) | Getafe – Barcelona 2:5 (kon.) | Ath. Bilbao – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Celta Vigo – Osasuna 1:1 (kon.) | Valencia – Real Madrid 2:3 (kon.)
Getafe CF
2:5 (2:3)
FC Barcelona
Neděle 22.12.2013, 17:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:53:18)

Rozhodčí odpískal konec a i když to v úvodu vypadalo s Barcelonou všelijak, odváží si hosté body za výhru 2:5. Ve druhé půli vzal na sebe roli střelce Fábregas, nejprve skóroval prudkým volejem zblízka a o pár minut později proměnil penaltu. To už hráli hosté údržbu a v naprostém klidu dovedli zápas do zdárného konce.

90+3
    Ještě jeden výpad Barcelony, mává se však ofsajd.

90+1
    Moc nescházelo, aby Moyà šel do své sítě pro šestý míč. Roberto vysunul Sáncheze a jeho nepříliš prudký, ale dobře myšlený pokus skončil těsně mimo.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Poslední střídání hostů, pomalým krokem odchází Sergio Busquets a zbývající vteřiny si zahraje Marc Bartra.

88
    Ofsajd a v něm Dani Alves.

86
    Sergio Busquets nepočkal s rozehrávkou na hvizd rozhodčího a za to dostal žlutou kartu.

86
    Další změna v dresu Barcelony. Cesc Fábregas odchází, novým hráčem je Alexandre Song.

85
    Ještě jedna žlutá karta za faul. Dostal ji domácí Alexis.

84
    Za skluz na Busquetse obdržel žlutou kartu Borja Fernández.

83
    Barcelona drží míč na kopačkách a kontroluje hru.

82
    Dani Alves se uvolnil na pravé straně, obloučkem vybídl k hlavičce Sáncheze, ten byl ovšem dobře bráněn a k míči se nedostal.

80
    A střídají i hosté, dnes třígólový Pedro Rodríguez má splněno a pouští tak do hry Cristiana Tella.

80
    Je zde zmíněné střídání domácích, hru opouští Ángel Lafita, nahradil jej Jaime Gavilán.

80
    Centr skončil vzdušným soubojem na malém vápně, míč je v zámezí.

79
    Pedro León bude rozehrávat další rohový kop.

78
    Domácí tým chystá závěrečné střídání.

Aleš Pur

Branky: 10. Escudero (Lafita), 15. López (León) – 34. Pedro (Fábregas), 41. Pedro (Iniesta), 43. Pedro, 68. Fábregas (Pedro), 72. Fábregas (pen.)

Karty:   45. Mosquera (GET), 70. López (GET), 84. B. Fernández (GET), 85. Alexis (GET) – 30. Dani Alves (BAR), 54. Piqué (BAR), 86. Busquets (BAR)

Getafe CF: Moyà – Valera, López, Alexis, Escudero – León (C), B. Fernández, Lafita (80. J. Gavilán), Mosquera, D. Castro (72. Sarabia) – Marica (60. Colunga).
    Náhradníci: Codina – Rafa, Lacen, Sarabia, J. Gavilán, Míchel, Colunga.

FC Barcelona: Pinto – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Roberto, Busquets (89. Bartra), Iniesta (C) – A. Sánchez, Fábregas (86. Song), Pedro (80. Tello).
    Náhradníci: Olazábal – Bartra, Montoya, Adriano, Song, Dongou, Tello.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Raúl Cabañero