NHL
Buffalo – Arizona 2:1 (po pr.) | NY Rangers – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Washington – Anaheim 2:3 (kon.)
Carolina – Columbus 3:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Detroit – NY Islanders 0:3 (kon.)
Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 4:1 (kon.) | Nashville – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.)
Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.) | San Jose – Colorado 5:4 (2:0 po s.n.)
Buffalo Sabres
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Arizona Coyotes
Úterý 24.12.2013, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

56:00
    Derek Morris je vyloučen za podražení, velká šance pro Sabres na zvrácení výsledku!

51:53
    Přesilová hra pro Sabres, za hru vysokou holí je vyloučen Michael Stone.

40:22
    Matt Moulson je vyloučen na 2 minuty za sekání, když se ohnal po Martinu Hanzalovi.

33:47
    Síly na ledě se vyrovnají, za hrubost je vyloučen střelec zatím jediné branky Martin Hanzal.

31:16
    Oliver Ekman-Larsson nejdříve narazil Stafforda na hrazení, akce ale pokračovala, puk se dostal do rohu, kde se domácí útočník zbytečně loktem ohnal po mladém obránci Coyotes a Drew Stafford tak míří předčasně do sprch, dostává trest na 5 minut a do konce utkání!

14:28
    Matt Moulson míří na trestnou lavici, dvě minuty za podražení.

08:47
    Přesilovka se hostům vůbec nepovedla, když Girgensons vyvážel už potřetí puk do středního pásma, zahákoval ho Mike Ribeiro, síly na ledě se tak vyrovnají.

08:09
    První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté, John Scott fauloval Bissonnetta a míří tak na trestnou lavici za nedovolené bránění. Právě bitkařský souboj těchto dvou mužů by měl dnes být na pořadu dne.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 55. Ennis (Girgensons), 64. Pysyk (Moulson, Ehrhoff) – 21. Hanzal (Murphy, Kennedy)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Tallinder, Myers, Ehrhoff, Weber, McBain, Pysyk – Foligno, Flynn, Ellis – Moulson, Ennis, Girgensons – Ott, Scott, Stafford – Larsson
    Trenér: Ted Nolan.

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Murphy, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Stone, Klesla – Kennedy, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Moss, Ribeiro, Halpern – Korpikoski, Chipchura, Bissonnette
    Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Kimmerly, Rooney – Devorski, Kovachik

Diváci: 18942