Liberec – Slavia 2:5 (kon.) | Liberec – Poruba 2011 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 1:4 (kon.)
Česko (ženy) – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Salzburg – Slavia 2:3 (kon.) | Havířov – Liberec 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Česko (ženy) 2:3 (kon.) | Liberec – Havířov 2:5 (kon.) | Havířov – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
HC Plzeň – Salzburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 28.12.2013, 09:15Česká Pošta Hockey Cup

Zápas mezi mladšími dorostenci Liberce a Poruby je u konce. Bílí Tygři si o většinu duelu drželi převahu, kterou potvrdili čtyřmi zásahy. Ovšem Porubští byli nebezpečným soupeřem zejména díky bleskovým protiútokům. (10:56:53)

45:00

43:22
    Liberec právě vstřelil branku!
    Asi definitivní rozhodnutí. Liberec byl několik desítek vteřin ve vlastním pásmu, ze kterého ho dostal TURSKÝ. Ten se prodral mezi třemi bránícími hráči až před branku soupeře a blafákem pokořil Lamlu.
    Bez asistence.

42:00
    Do konce třetí třetiny zbývají tři minuty a Liberec drží jednobrankové vedení, které se snaží pochopitelně navýšit. Musí se ale mít na pozoru před nebezpečně dotírající Porubou.

39:27
    Král je zpět na ledě a pokračovat se tak bude s pěti bruslaři na obou stranách.

38:42
    Liberečtí mohli udeřit v oslabení. Chrtek se ocitl sám před brankou a povedeným blafákem do bekhendu obelstil gólmana. Kotouč však následně poslal nad opuštěnou branku.

37:27
    Poruba si zahraje další přesilovku. Král (LIB) dostává menší trest za faul kolenem.

34:42
    Poruba se většinu přesilové hry držela v útočném pásmu, výrazněji ohrozit libereckou branku se hráčům však nepodařilo. Šír se tak vrací na led za jednobrankového vedení svého celku.

32:42
    Šír (LIB) se ohnal po jednom z obránců a rozhodčím to neušlo. Jsou z toho dvě minuty za sekání.

32:17
    Vilček zpět na ledě, hosté hrají v plném počtu.

30:17
    Hned zkraje si Liberec zahraje proti čtyřem. Vilček (POR) vyloučen za vražení na hrazení.

30:01

30:00

29:00
    Právě začala poslední minuta druhé třetiny. U kotouče jsou v útočné třetině domácí hokejisté.

26:18
    Tato početní výhoda se Liberci nepodařila a porubští hráči se v klidu ubránili.

24:18
    Další trest za nedovolené bránění. Tentokrát pro Vilčeka (POR)

23:33
    Poruba právě vstřelila branku!
    Porubští využívají další přesilovou hru. HOLUB si sjel mezi kruhy, kde ho našel Dang, a nemýlil se.
    Asistence: Dang a Jendruž.

22:44
    Šíp (LIB) u mantinelu tvrdě dohrál soupeře a sudí to ocenil dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 10. Čechura (Pekař), 12. Mocek (Dvořák, J. Král), 19. Mocek, 44. Turský – 3. Holub (Vilček), 24. Holub (Dang, Jendruž)

Bílí Tygři Liberec: Kuhn (Hrstka) – Krejsa, Kunst, Turský, Bálik, Velechovský, Korecký, Čechura, Šuráň, Wiencek, Nezbeda, Jursa, Šíp, Chrtek, J. Šír, J. Král, Bajer, Mocek, Dvořák, Pekař, Krytinář.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Lamla (Remiáš) – Pažický, Herejt, Skokan, Konvička, Jendruž, Prokeš, Balcárek, Žídek, Stach, Konečný, Dang, Plachý, Vilček, Malát, Veselý, Vospálek, Holub, Klíma, Prepsl, Voznička.