Liberec – Slavia 2:5 (kon.) | Liberec – Poruba 2011 4:2 (kon.) | HC Plzeň – Havířov 1:4 (kon.)
Česko (ženy) – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Salzburg – Slavia 2:3 (kon.) | Havířov – Liberec 2:4 (kon.)
Poruba 2011 – Česko (ženy) 2:3 (kon.) | Liberec – Havířov 2:5 (kon.) | Havířov – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
HC Plzeň – Salzburg 3:2 (2:1 po s.n.)
Bílí Tygři Liberec
4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 28.12.2013, 09:15Česká Pošta Hockey Cup

37:27
    Poruba si zahraje další přesilovku. Král (LIB) dostává menší trest za faul kolenem.

32:42
    Šír (LIB) se ohnal po jednom z obránců a rozhodčím to neušlo. Jsou z toho dvě minuty za sekání.

30:17
    Hned zkraje si Liberec zahraje proti čtyřem. Vilček (POR) vyloučen za vražení na hrazení.

24:18
    Další trest za nedovolené bránění. Tentokrát pro Vilčeka (POR)

22:44
    Šíp (LIB) u mantinelu tvrdě dohrál soupeře a sudí to ocenil dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

11:53
    Další přesilovka domácího celku. Jendruž (POR) dostává dvě minuty za faul kolenem.

08:48
    Přesilovku si v první třetině vyzkouší i Liberec. Holub (POR) dostává dvě minuty za podražení.

01:47
    První přesilovku zápasu si zahrají hosté z Poruby. Bálik (LIB) je potrestán za sekání.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 10. Čechura (Pekař), 12. Mocek (Dvořák, J. Král), 19. Mocek, 44. Turský – 3. Holub (Vilček), 24. Holub (Dang, Jendruž)

Bílí Tygři Liberec: Kuhn (Hrstka) – Krejsa, Kunst, Turský, Bálik, Velechovský, Korecký, Čechura, Šuráň, Wiencek, Nezbeda, Jursa, Šíp, Chrtek, J. Šír, J. Král, Bajer, Mocek, Dvořák, Pekař, Krytinář.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Lamla (Remiáš) – Pažický, Herejt, Skokan, Konvička, Jendruž, Prokeš, Balcárek, Žídek, Stach, Konečný, Dang, Plachý, Vilček, Malát, Veselý, Vospálek, Holub, Klíma, Prepsl, Voznička.