Swansea – Manchester City 2:3 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Newcastle 1:0 (kon.)
Arsenal – Cardiff 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (kon.) | Fulham – West Ham 2:1 (kon.)
Liverpool – Hull City 2:0 (kon.) | Southampton – Chelsea 0:3 (kon.) | Stoke – Everton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Tottenham 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:0 (0:0)
Newcastle United
Středa 01.01.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

90+4
    Cabaye parádně vypálil z dvaceti metrů, ale Foster dokázal míč výtečně zastavit.

88
    Tak poslední střídání West Bromwiche je zde, ze hřiště jde Anelka a nahrazuje jej Gera.

87
    West Brom právě vstřelil branku!
    Brankář Krul sice vystihl směr střely, ale SAIDO BERAHINO poslal míč z bílého bodu naprosto přesně k tyči a díky tomu posílá svůj tým do vedení.

86
    Vydra si parádně naběhl do volného prostoru, udělal kličku brankáři a došel si pro pokutový kop! Parádní práce českého hráče.

82
    Tak se to povedlo až nyní a Williamson měl na kopačce první gól zápasu, ve stoprocentní šanci však netrefil branku!

78
    Chvíle pro českého fanouška je tady! V 78. minutě vytahují domácí svůj trumf, na hřiště se podívá Matěj Vydra, který nahrazuje Sessegnona.

76
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Shola Ameobi, přichází Massadio Haidara.

74
    V pokutovém území došlo na hraniční zákrok, po kterém skončil domácí hráč na trávníku. Rozhodčí však pokutový kop Albionu nepřiřkl.

65
    Hosté musí na vývoj z posledních minut reagovat střídáním, ze hřiště jde Coloccini a nahrazuje jej Yanga-Mbiwa. Coloccini byl podle všeho navíc ke střídání donucen kvůli zranění.

62
    To jsou věci! Žlutou kartu jsme sice ještě neviděli, ale červenou už vidíme! Naprosto nepochopitelně před zraky rozhodčího skočil Debuchy pod nohy Yacoba a hlavní rozhodčí okamžitě vytahuje červenou kartu.

46
    V poločasové přestávce střídali také domácí, když Jonese nahradil Berahino.

46
    Do druhého poločasu nastupují hosté s jednou změnou, místo Gouffrana hraje Ben Arfa.

44
    V samém závěru prvního poločasu měl úvodní branku zápasu na kopačce Anelka, který těžil s perfektní práce Analfitana. Ten si v pokutovém území povodil protihráče a naservíroval Anelkovi míč na zlatém podnose, Anelka však ze tří metrů posílá míč nad.

30
    Další rychlá akce Albionu začala na pravé straně, po vyšachování obrany následoval centr přesně na hlavu kapitána Bruna, ten však nedokázal míč poslat mezi tři tyče.

29
    Tak tady chybělo opravdu málo! Na roh si totiž parádně naskočil jeden z domácích hráčů, který však míč neumístil mezi tři tyče. Hráči Albionu ještě žádali odpískání faulu, ale na to rozhodčí neslyšel.

27
    Velmi dobrá akce Newcastle byla zakončena tvrdou střelou, která jen tak prosvištěla kolem pravé tyče Fostera.

26
    Nepříjemný centr proskákal kolem dvou hráčů až na zadní tyč, ale tam jej před Goufranem odehrál poslední z domácích obránců.

23
    Tečovaná střela nadělala v pokutovém území Albionu velký zmatek, míč se totiž rázem odrazil přímo do cesty Gouffranovi, proti kterému skvěle vystartoval Foster. Ten však po cestě doslova smetl Jonese, který nyní otřesen zůstává ležet na trávníku.

16
    Tak nyní už Albionu chybělo opravdu málo, krásná akce vedena po levé straně byla zakončena přízemním centrem, který v poslední chvíli tečoval jeden z obránců Newcastlu na roh. Hned dvěma hráčům v domácím dresu však chybělo k usměrnění míče pár centimetrů.