Swansea – Manchester City 2:3 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Newcastle 1:0 (kon.)
Arsenal – Cardiff 2:0 (kon.) | Crystal Palace – Norwich 1:1 (kon.) | Fulham – West Ham 2:1 (kon.)
Liverpool – Hull City 2:0 (kon.) | Southampton – Chelsea 0:3 (kon.) | Stoke – Everton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Tottenham 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:0 (0:0)
Newcastle United
Středa 01.01.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Domácí tým tak nakonec dokázal udolat svého soupeře 1:0, když se o jedinou branku postaral z pokutového kopu Berahino. Nás může těšit fakt, že tento pokutový kop vybojoval Matěj Vydra, který přišel na hřiště v 78. minutě.

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u fotbalu zase příště. (17:57:21)

90+4
    Cabaye parádně vypálil z dvaceti metrů, ale Foster dokázal míč výtečně zastavit.

90+4
    Přece jen měli hosté v závěru šanci, ale sami se o ni připravili svou nerozhodností.

90+4
    Je zde poslední minuta utkání a Albion je blízko důležitým třem bodům.

90+3
    Domácí odehráli míč do bezpečí a Krul poté rychle spěchal ke své bráně.

90+3
    Yacob odehrál míč na roh a rýsuje se tak jedna z posledních šancí pro Newcastle, do šestnáctky míří také brankář Krul.

90+2
    Foster byl o něco dříve u míče a tím tak vzal hostům další možnost na vyrovnání.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty nad rámec těch devadesáti a první z nich je již téměř u konce.

90
    Již plyne devadesátá minuta utkání a hosté se snaží něco vymyslet vysokými centry. Ten poslední však Foster v pohodě schoval v rukavicích.

89
    Domácí nadále drží míč a hráči Newcastle to již budou mít v desíti příliš těžké.

88
    Tak poslední střídání West Bromwiche je zde, ze hřiště jde Anelka a nahrazuje jej Gera.

87
    West Brom právě vstřelil branku!
    Brankář Krul sice vystihl směr střely, ale SAIDO BERAHINO poslal míč z bílého bodu naprosto přesně k tyči a díky tomu posílá svůj tým do vedení.

86
    Vydra si parádně naběhl do volného prostoru, udělal kličku brankáři a došel si pro pokutový kop! Parádní práce českého hráče.

85
    Na domácí straně se chystá poslední střídání, zatím není známo, který z hráčů se dostane se na hřiště. Rozhodně se však bude jednat o posílení ofenzivních sil.

84
    Anelkův rychlý pas na Vydru byl až příliš rychlý a český fotbalista na něj nestačil zareagovat.

83
    West Bromwich rozjíždí další postupný útok od základu. V podstatě všech deset hráčů již stojí na útočné polovině a hosté napadají pouze s jedním vysunutým hráčem, zbytek čeká před šestnáctkou.

82
    Tak se to povedlo až nyní a Williamson měl na kopačce první gól zápasu, ve stoprocentní šanci však netrefil branku!

81
    Domácí i přes svou početní výhodu jednoho muže v poli nejsou schopni výrazněji překombinovat obranu Newcastle.