Jablonec n/N – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Přerov – Orlová 3:1 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Technika Brno 3:4 (1:2 po s.n.) | Opava – Vsetín 1:2 (po pr.)
Prostějov – Břeclav 9:2 (kon.) | Sokolov – Řisuty 4:0 (kon.) | Klatovy – Pelhřimov 2:4 (kon.)
Tábor – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Kobra – Kolín 4:2 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři přidávají důležitou pojistku v závěrečných minutách zápasu. ZDENĚK SEDLÁK ujížděl společně se dvěma spoluhráči v přečíslení tři na dva. Přerovský útočník naznačil, že bude přihrávat, ale nakonce se rozhodl pro střelu, kterou Iláš uviděl až ve své síti. Asistence: Jiří Goiš, Kovařík.

52:37
    Málek nikým nehlídaný v kleče netrefil odkrytou klec, Zubři teď spálili co mohli.

52:19
    Tomeček nedokázal nejprve forhendem trefit prázdnou branku a vzápětí to měl na bekhend akorát proti němu ležel bránící obránce. Přerovský obránce však ani druhý pokus nedokázal zúžitkovat.

48:17
    Jan Kolář (PŘE) 2 minuty hrubost.

48:17
    Matěj Málek (PŘE) 2+2 minuty za hrubost.

48:17
    Karel Vydra (ORL) 5. min + trest do konce utkání

47:24
    Sakrajda mohl využít menšího zaváhání Iláše, který čekal střelu a povyjel si z brankoviště. Na útočníka Zubrů se usmívala prázdná branka, kterou Sakrajda trefit nedokázal.

45:53
    Orlová hrála dnes již podruhé v utkání v šesti a Zubry čeká početní výhoda pěti proti čtyřem. 2 minuty za příliš mnoho hráčů odsedí Marek Matějíček (ORL)

41:26
    Jakub Voznica bruslil úplně sám na Martina Vojtka. Útočník Orlové ale ve stoprocentní šanci netrefil branku.

37:21
    Jiří Goiš si vypracoval šanci ve vlastním oslabení na jejímž konci zasáhl bekhendem Iláše do masky.

36:27
    Hosté budou mít výhodu přesilové hry. Vyloučen je David Šťastný (PŘE) 2 minutami za sekání.

34:41
    Ditrich tečoval Palovu střílenou přihrávku jen těsně vedle levé tyče Ilášovy branky.

27:30
    Málek na hranici brankoviště z voleje nedokázal usměrnit kotouč za pozorného Iláše.

22:00
    Hosté hráli chvilinku v šesti a rozhodčím to neuniklo. 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká za hostující lavičku Jakub Voznica (ORL)

13:05
    MAREK DITRICH byl vyslán do samostatného nájezdu, kde si parádně položil Iláše a následně puk zasunul do sítě! Zubři tak opět stahují jednobrankový náskok na svoji stranu. Asistence: Tomáš Vlček, Marek Kundrátek.

10:56
    Orlová právě vstřelila branku!
    Hosté domácím názorně ukázali, jak se bleskově využívá přesilová hra. Galgonek obdržel od svého spoluhráče přesný pas a svižnou střelou propálil Vojtka. Asistence: Zientek.

10:43
    David Kudělka (PŘE) 2 minuty za hákování.

5:11
    Kotouč se po nahození Kundrátka odrazil od Iláše před brankovou čaru, kde si jej napřed nikdo nevšiml, ale vzápětí se za kotoučem rozjel obránce RADOMÍR PALA a pohotovou dorážkou poslal svůj celek do vedení. Bez asistence.

2:56
    Haloda si objel s kotoučem branku hostí a následně si položil i brankáře Iláše. Přerovskému útočníkovi stačilo pouze poslat kotouč do nikým nechráněné branky. To se mu však v zakončení nepodařilo. Prozatím největší šance Zubrů tak zůstává nevyužita.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 6. Pala, 14. Ditrich (Vlček, Kundrátek), 57. Sedlák (Goiš, Kovařík) – 11. Galgonek (Zientek)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Vlček, Tomeček, Kudělka, Janota, R. Šťastný – Haloda, Goiš, Sedlák – Kovařík, Sakrajda, Brančík – Málek, D. Šťastný, Školoud – Blinka, Kundrátek, Kolář – Ditrich.
    MSK Orlová: Iláš (Seifert) – Tomis, Hegegy, Sznapka, Zientek, Štefanka, Vydra – Szajter, Pavliš, Badžo – Studený, Grepl, Galgonek – Plášek, Mráz, Matějíček – Voznica, Blatoň.

Rozhodčí: Dědek – Linhart, Lošťák