Toronto – Buffalo 4:3 (3:1 po s.n.) | Pittsburgh – Washington 4:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 9:1 (kon.)
Anaheim Ducks
9:1 (2:0, 4:1, 3:0)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 16.01.2014, 04:40 • Honda Center, Anaheim • NHL

58:54
    Další trest pro hostující tým, Garrison je vyloučen za sekání.

54:23
    ..do šaten putují Patrick Maroon (ANA) a Kevin Bieksa (VAN), na dvonásobné početní výhodě domácích se nic nemění.

52:49
    Vyloučeni jsou: Tom Sestito (VAN) na 2 minuty za vyvolání bitky plus 5 minut za samotnou rvačku plus osobní trest do konce utkání, to samé Jannik Hansen. Domácí budou hrát sedm minut proti třem hráčům Vancouveru! Menší tresty odpykají Zack Kassian a Dale Weise.

38:00
    Saku Koivu (ANA) vyloučen za podražení.

34:20
    Hosté půjdou do tří, Ryan Kesler (VAN) zcela zbytečně fauloval při snaze získat puk v útočném pásmu. Dvě minuty za držení protihráče.

33:40
    Christopher Tanev (ANA) vyloučen za podražení, domácí mají možnost hry v početní převaze.

26:51
    Saku Koivu (ANA) vyloučen za hákování.

24:58
    Kevin Bieksa (VAN) vyloučen za nedovolené bránění, další přesilovka pro domácí tým.

17:42
    Alex Edler (VAN) vyloučen za podražení, druhá početní výhoda v zápase pro domácí celek.

13:12
    Síly na ledě se vyrovnají, Sami Vatanen (ANA) je vyloučen za nedovolené bránění.

11:26
    Za vysokou hůl je vyloučen Zack Kassian (VAN), přesilová hra pro Anaheim.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 5. Cogliano (Silfverberg, Koivu), 18. Selanne (Vatanen, Lindholm), 24. Perry (Maroon, Lindholm), 26. Bonino (Beleskey, Vatanen), 35. Bonino (Getzlaf, Perry), 36. Silfverberg (Beauchemin, Maroon), 51. Perry (Getzlaf), 55. Selanne (Beleskey, Lovejoy), 60. Vatanen (Fistric, Selanne) – 40. Kassian (Booth, Edler)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Lovejoy, Fowler, Fistric, Vatanen – Perry, Getzlaf (C), Penner – Selanne (A), Perreault, Maroon – Cogliano, Koivu S. (A), Silfverberg – Jackman, Bonino, Beleskey.
    Vancouver Canucks: Lack (24. Eriksson) – Hamhuis, Tanev, Garrison, Edler, Weber, Bieksa (A) – Dalpe, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Kassian, Kesler, Higgins – Hansen, Santorelli, Sestito – Weise, Richardson, Booth.

Rozhodčí: Devorski, O'Rourke – McElman, Murray