Havířov – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Motor ČB – Třebíč 0:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 8:5 (kon.)
Benátky n/J – Jihlava 0:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Kadaň 3:0 (kon.) | Most – Beroun 4:2 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 4:6 (kon.)
AZ Havířov
5:4 (1:1, 2:1, 1:2 - 1:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 18.01.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov Kapacita: 5 100 míst • 1. liga (ČR)

64:31
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! ROBERT ŘÍČKA vzal celou záležitost na sebe, když se prokličkoval do střelecké pozice a pohotově prostřelil brankáře Havlíčkova Brodu. Bez asistence

61:40
    Obrovské štěstí pro Rebely, když si málem dali vlastní branku!

58:11
    Útočník Havlíčkova Brodu skočil do brankoviště za Lukášem Danečkem!

57:11
    Potrestán Jan Maruna (HAV), který vyfasoval od sudího 10+10 minut za nesportovní chování!

57:11
    Hra je zastavena! Na ledovou plochu byly vhozeny předměty. Nyní probíhá úklid.

56:24
    Únik Rebelů zneškodnil Lukáš Daneček ve stylu Dominika Haška.

56:00
    Marosz zahodil jasnou šanci svého týmu!

53:12
    Vyloučen Vojtěch Tomi (HBR) za nafilmovaný pád.

53:12
    Vyloučen David Klimša (HAV) na 2 minuty za podražení.

52:04
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Velmi sporná branka padla ze strany Rebelů. Vysokou holí zahrál jeden hráč z hostí, jenže rozhodčí zůstal v naprostém klidu. Z tohoto vytěžil maximum PETR POLODNA, který prostřelil Lukáše Danečka. Asistence: Tomáš Kolafa a Roman Maliník

51:10
    Byl překonán rekord v návštěvnosti! Dnešní utkání sleduje 3 044 diváků!

51:06
    Vyloučen Antonín Pechanec (HAV) na 2 minuty za sekání.

47:17
    Vyloučen Tomáš Kolafa (HBR) na 2 minuty za hru vysokou holí.

44:47
    Druhá branka v krátkém časovém rozmezí! Rebelové se usadili v obranné třetině Havířova. Finální přihrávka prošla přes dva hráče AZetu a PETR POLODNA neměl problém se zakončením nad ležícího brankáře. Asistence: David Stach a Roman Maliník

43:07
    A další trefa havířovských hokejistů, kteří dokázali překonat brankáře Dolejše! Čtvrtou branku přidává RADIM HAAS, který zaznamenal již druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Daniel Graca a Jaroslav Koma

37:26
    Vyloučen Radim Haas (HAV) na 2 minuty za hru vysokou holí.

37:06
    Utkání přerušeno! Na ledovou plochu byla vhozena světlice!

36:18
    Dvojnásobná přesilová hra pro Havířov!

36:18
    Vyloučen Ondřej Stehlík (HBR) na 2 minuty za držení.

35:28
    Vyloučen Tomáš Kolafa (HBR) na 2 minuty za sekání.

34:46
    Další trefa domácího týmu do sítě Havlíčkova Brodu! V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval RADIM HAAS, který poslal puk do odkryté klece Dolejše. Asistence: David Klimša a Robert Říčka

33:29
    Další perfektní útok Havířova, o který se postarala první útočná formace! Kotouč však minul prostor mezi třemi tyčemi.

31:31
    Škumát z mezikruží netrefil svatyni Havlíčkova Brodu!

27:52
    Domácí Havel unikl po pravém křídle všem obráncům Havlíčkova Brodu. Kotouč přihrál na volného MICHALA SZTEFKA, který byl u tyčky připraven a zametl kotouč za záda bezmocného Dolejše. Asistence: Lukáš Havel

25:48
    Hosté si dovolili další faul na havířovské hráče, ale ani tento zákrok nebyl potrestán.

21:59
    Vyloučen Jaroslav Koma (HAV) na 2 minuty za nedovolené bránění.

21:22
    Tohle byl opravdu šťastný gól Rebelů, který propadl po pár odrazech až za záda Lukáše Danečka. Na listinu střelců se zapisuje MARTIN ONDRÁČEK, který posílá svůj tým opět do jednobrankového vedení. Asistence: Petr Zítka

19:37
    Velká příležitost AZetu, který se mohl dostat do vedení! Kotouč poskakoval kolem svatyně Dolejše, kde se pokoušel dorazit puk Sztefek.

14:20
    Útočící hráč Havířova trefil pouze rameno Dolejše!

12:38
    Vyloučen Rostislav Marosz (HAV) na 2 minuty za podražení.

09:38
    Neskutečná akce Havířova skončila v lapačce hbitého Dolejše!

09:21
    I početní výhoda domácího týmu byla využita! Kotouč se dostal mezi betony Dolejše, kde byl důraznější havířovský ANTONÍN PECHANEC a s výpomocí spoluhráčů dostal kotouč za záda brankáře. Asistence: Lubomír Vosátko a Peter Bezuška.

07:36
    A další vyloučení Rebelů! Tentokráte Karel Plášil (HBR) na 2 minuty za hákování.

07:25
    Vyloučeni hráči: Jan Maruna (HAV) a Tomáš Kolafa (HBR) na 2 minuty za hrubost.

05:44
    Přesilová hra Rebelů byla využita. Hokejisté Havlíčkova Brodu si předali kotouč s naprostou přesností. Puk se dostal až k JANU BERGEROVI, který umístil svou střelu nad rameno havířovského brankáře. Asistence: Jakub Kadlec a Karel Plášil.

04:13
    Vyloučen Lukáš Daneček (HAV) na 2 minuty za zdržování hry.

01:06
    Nebezpečná akce Havířova, která málem skončila v síti! Jan Daneček předal kotouč na středu hřiště volnému spoluhráči, ten však nedokázal usměrnit puk správným směrem.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 10. Pechanec (Vosátko, Bezuška), 28. Sztefek (Havel), 35. Haas (Klimša, Říčka), 44. Haas (Graca, Koma), 65. Říčka – 6. Berger (Kadlec, Plášil), 22. Ondráček (Zítka), 45. Polodna (Stach, Maliník), 53. Polodna (Kolafa, Maliník)

AZ Havířov: L. Daneček (Matoušek) – Bezuška, Vosátko, Klimíček, Krisl, Deutsch – Havel, Marosz, Sztefek – J. Daneček, Šlahař, Maruna – Říčka, Haas, Klimša – Škumát, Pechanec, M. Rimmel – Matějek
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Sedláček) – Drtina, Kolafa, Plášil, Zítka, Ketner, Semrád – Maliník, Polodna, Stach – Berger, Kadlec, Ondráček – Tomi, Štumpf, Štěpánek – Stehlík, Kučera, Šesták

Rozhodčí: A. Jeřábek ml. – Adamec, Poruba

Diváci: 3 044