Getafe – Real Sociedad 2:2 (kon.) | Villarreal – Almería 2:0 (kon.) | Levante – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético – Sevilla 1:1 (kon.)
Getafe CF
2:2 (1:2)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 19.01.2014, 12:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Madrid • Španělská LaLiga

88
    Poslední střídání Getafe, Cyprian Marica končí, na zbývající minuty se do zápasu dostane Adrián Colunga.

76
    Poslední změna hostů, Markela Bergaru vystřídal Gorka Elustondo.

71
    Další změny na hřišti. U domácích odešel Pablo Sarabia, kterého nahradil Pedro Mosquera. U hostů skončil David Zurutuza a novým hráčem se stal Gonzalo Castro.

59
    Střídání u hostů. Trávník opouští Antoine Griezmann, novým hráčem se stává Xabi Prieto.

46
    Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, v šatně už zůstal Sergio Escudero, místo něj nastoupil Roberto Lago.

Aleš Pur

Branky: 28. Marica (Escudero), 52. León (D. Castro) – 4. Agirretxe (Vela), 16. Agirretxe (Vela)

Karty:   35. Míchel (GET), 42. B. Fernández (GET), 47. Rafa (GET), 61. D. Castro (GET) – 54. Vela (RSC)   61. B. Fernández (GET)

Getafe CF: Moyà – Arroyo, López, Rafa, Escudero (46. Lago) – León (C), B. Fernández, Sarabia (71. Mosquera), Míchel, D. Castro – Marica (88. Colunga).
    Náhradníci: Codina – Lago, Lopo, Lacen, Mosquera, Fernández Herranz, Colunga.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo – C. Martínez, Ansotegi (C), M. González, Ángel – Vela, Bergara (76. Elustondo), Zurutuza (71. G. Castro), Pardo, Griezmann (59. Prieto) – Agirretxe.
    Náhradníci: Zubikarai – Elustondo, Prieto, Ros, G. Castro, Seferović, Callens.

Rozhodčí: David Fernández – José Fernández, Jesús Calvo