Udinese – Lazio 2:3 (kon.) | Atalanta BC – Cagliari 1:0 (kon.) | Catania – Fiorentina 0:3 (kon.)
Janov – Inter 1:0 (kon.) | Bologna – Neapol 2:2 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Sassuolo – Turín 0:2 (kon.) | AC Milán – Hellas Verona 1:0 (kon.)
AC Milán
1:0 (0:0)
Hellas Verona
Neděle 19.01.2014, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Přeji krásný večer u sledování italské Serie A, kde se odehraje v rámci 20. kola velmi zajímavé utkání. AC Milán dnes poprvé v roli trenéra povede Clarence Seedorf, který se se svým týmem postaví nováčkovi soutěže, kterým je Hellas Verona FC.

Začátek utkání je naplánován na 20:45.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Zapata, Bonera, Emanuelson – Honda, Montolivo, Kaká (C), de Jong, Robinho – Balotelli.
    Náhradníci: Coppola, Gabriel – Mexés, Silvestre, Rami, Zaccardo, Nocerino, Poli, Birsa, Cristante.

Hellas Verona FC: Rafael – González, Moras, Maietta (C), Agostini – Rômulo, Cirigliano, Hallfreðsson – Iturbe, Cacia, Juanito.
    Náhradníci: Andrade, Borra – Albertazzi, Rubin, Marques, Cacciatore, Donati, Martinho, Donadel, Janković.

Rozhodčí: Bergonzi – Giallatini, Dobosz.

Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu.

1

1
    Fotbalisté AC Milán se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.

2
    Domácí zahrávali rohový kop, po kterém branku neohrozili, ale nadále kombinují na útočné polovině.

3
    Zpoza velkého vápna se pokusil prosadit Robinho, ale Rafael si s jeho pokusem poradil.

3
    Milánští jsou na začátku utkání velmi aktivní.

4
    Verona se dnes ještě nedostala k míči, když se zatím pouze brání.

6
    Domácí se stále drží na útočné polovině, ale nedokáží se dostat k přímému ohrožení branky.

8
    Z větší vzdálenosti se do míče opřel Kaká, ale jeho pokus branku minul.

10
    Utkání má zatím jednoznačný průběh, když AC Milán stále drží míč na svých kopačkách.

12
    Kaká byl na útočné polovině faulovaný a domácí budou zahrávat volný kop.

13
    K exekuci volného kopu se postavil Honda, poslal míč vysoko nad branku.

14
    Do zakončení se dostal Balotelli, který z hranice velkého vápna poslal míč vedle branky.

16
    Po velmi dlouhé době se k míči dostali fotbalisté Verony, kteří se snaží prosadit postupným útokem.

17
    Domácí ale velmi kvalitním napadáním získali míč zpátky na své kopačky.

18
    AC Milán kombinuje na středu hřiště a postupně se dostává před branku Rafaela.

19
    Honda poslal do vápna centr z pravé strany, ale k míči se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

21
    Zpoza velkého vápna vystřelil Hallfreðsson, ale branku trefit nedokázal.

22
    Milánští se opět přesunuli na útočnou polovinu.

24
    AC Milán by si za svojí aktivitu zasloužilo vstřelit branku.

25
    Verona bude zahrávat přímý kop.

26
    K exekuci přímého kopu se postavil Iturbe, který tvrdou střelou branku přestřelil.

28
    AC Milán se žene do útoku.

29
    Honda se pokusil uvolnit Kaká, ale tomu se nepodařilo vystřelit zpoza velkého vápna.

31
    Domácí se stále marně snaží prolomit obranu Verony.

33
    Rychlý protiútok Verony se pokoušel zakončit střelou z větší vzdálenosti Rômulo, ale jeho pokus byl zablokován.

35
    Po pravé straně se pokoušel uvolnit Iturbe, který nakonec vybojoval rohový kop.

37
    Ten ale dokázala obrana domácích bez problémů odvrátit.

38
    Veroně se v posledních minutách podařilo vyrovnat hru, když se dostává častěji na útočnou polovinu.

40
    Honda byl faulován těsně před velkým vápnem. Domácí budou rozehrávat přímý kop.

41
    K jeho exekuci se postavil Balotelli, který tvrdou střelou prověřil Rafaela, který musel střelu vyrážet.

42
    Kaká poslal z pravé strany míč před branku, kde nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

44
    Milánští se pokouší prosadit kombinační hrou, ale obrana Verony je dnes velmi pozorná.

45
    AC Milán bude zahrávat rohový kop.

45
    Centr Hondy dokázala hostující obrana odvrátit.

45

První poločas nám žádnou branku nepřinesl. Aktivnějším týmem je jednoznačně domácí AC Milán, ale nedaří se mu prolomit obranu Verony. Ta se po většinu poločasu pouze bránila. Druhý poločas začne přibližně v 21:47.

46

46
    Verona rozehrávkou zahájila druhý poločas.

48
    Verona se usadila na útočné polovině, kde se snaží kombinovat.

49
    Dlouhá přihrávka na Robinha skončila až u Rafaela.

51
    Balotelli se pokoušel uvolnit po pravé straně, ale nakonec vybojoval pouze autové vhazování.

52
    Domácí se ale stále drží na útočné polovině.

52
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Daniele Bonera, přichází Matías Silvestre.

54
    Milánští začínají být směrem dopředu mírně nervózní, když se jim stále nedaří překonat obranu Verony.

56
    Z velké vzdálenosti se do míče opřel Honda, jehož pokus skončil těsně vedle pravé tyče.

58
    Montolivo se dopustil faulu na Iturbeho. Vše se nakonec obejde bez žluté karty. Hosté budou zahrávat volný kop.

59
    Domácí se po volném kopu soupeře dokázali dostat k míči.

61
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniele Cacia, přichází Raphael Martinho.

62
    AC Milán se nadále drží na útočné polovině.

63
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kejsuke Honda, přichází Valter Birsa.

65
    Balotelli se pokoušel udělat prostor pro Robinha, ale ten byl na útočné polovině o míč obrán.

66
    Verona se pokouší prosadit kombinační hrou po zemi.

66
    Verona bude zahrávat rohový kop, když střelu Martinha vyrazil na rohový kop Abbiati.

66
    Hosté z rohového kopu branku domácích ohrozit nedokázali.

68
    Největší šance zápasu zůstala neproměněna! Zpoza velkého vápna se do míče opřel Robinho, který jej s pomocí mírné teče jednoho z bránicích hráčů nasměroval do levé tyče.

69
    Nyní se do zakončení z hranice velkého vápna dostal Balotelli, ale jeho pokus šel přesně do náruče Rafaela.

71
    Robinho je v posledních minutách velmi aktivní. Tentokrát se dostal ke střele z větší vzdálenosti a donutil Rafaela k zákroku.

72
    Žlutou kartu dostává Matías Silvestre (AC Milán).

74
    Kaká vyslal dlouhou přihrávku na Balotelliho, který byl ale v ofsajdu.

75
    Verona se pokouší prosadit postupným útokem.

77
    Hosté kombinují na vlastní polovině a domácím se nedaří dostat k míči.

78
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Robinho, přichází Andrea Petagna.

79
    Žlutou kartu dostává Riccardo Montolivo (AC Milán).

81
    AC Milán bude zahrávat pokutový kop!

82
    AC Milán právě vstřelil branku!
    AC Milán se dostává do vedení. K exekuci pokutového kopu se postavil MARIO BALOTELLI, který nedal Rafaelovi šanci.

83
    Hosté kombinují na útočné polovině a snaží se na inkasovanou branku odpovědět.

84
    Verona ze své zvýšené aktivity získala rohový kop.

85
    Domácí dokázala rohový kop odvrátit. Hosté se ale stále drží u míče na útočné polovině.

85
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alejandro González, přichází Bosko Janković.

87
    Verona stále kombinuje na útočné polovině. Domácí se musí bránit.

89
    Verona zahrávala v krátké době dva rohové kopy, ale domácí obrana dokázala oba pokusy odvrátit.

90
    Nad rámec utkání budou nastaveny 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ezequiel Cirigliano, přichází Marco Donadel.

90+2
    AC Milán kombinuje s míčem na středu hřiště a snaží se kontrolovat hru.

90+1
    Žlutou kartu dostává Domenico Maietta (Hellas Verona FC).

90+3
    Balotelli se dostal z pravé strany do vápna, ale tam o míč přišel.

Utkání končí vítězství domácího AC Milán, které poráží Veronu těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 82. minutě minutě Balotelli z pokutového kopu. Clarence Seedorf si tedy hned v prvním utkáni v roli trenéra připisuje vítězství.

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:50:49)