Buffalo – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 6:4 (kon.)
Carolina – Florida 3:2 (kon.) | Toronto – Montreal 5:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 3:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (po pr.)
Vancouver – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | Chicago – Boston 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Tampa 3:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Buffalo Sabres
3:4 (2:2, 0:1, 1:0 - 0:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 19.01.2014, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
    Úspěšný střelec je RYAN JOHANSEN.

65:00
    Christian Ehrhoff (BUF) – 2 minuty podražení.

59:35
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Ehrhoff nahrál na Hodgsona, který křižně našel volného TYLERA MYERSE, jenž našel mezírku mezi betony přesunujícího se Bobrovskeho. Asistence: Cody Hodgson, Christian Ehrhoff.

59:24
    David Savard podrazil Stafforda a bude za to 2 minuty pykat na trestné lavici.

58:40
    Miller opouští branku.

46:35
    Johnson přešel modrou čáru, přenechal puk Johansenovi, který si nabruslil na střed útočného pásma. jeho pokus zápěstím zatřásl tyčí domácí branky.

38:05
    Nathan Horton (CBJ) – 2 minuty podražení.

34:45
    Na trestnou lavici putuje Nathan Horton, který sekl Tylera Myerse. Na trestné lavici bude sedět 2 minuty.

31:21
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté bleskově využívají přesilovku a ujímají se vedení. Miller pochytal několk šancí hostů, volný kotouč pak ukořistil BRANDON DUBINSKY, který jej poslal za záda bezmocně ležícího Millera. Asistence. Cam Atkinson, James Wisniewski.

31:03
    Zenon Konopka (BUF) – 2 minuty nedovolené bránění.

23:38
    Dalton Prout (CBJ) – 2 minuty nedovolené bránění.

23:12
    Tak teď se předvedl skvělým zákrokem Bobrovskij. Ennis našel před brankovištěm najíždějícího Stafforda, který z první trefil pouze lapačku přemisťujícího se hostujícího brankáře.

20:24
    Bleskový Buffala do druhé třetiny. Ennis ujel , na kruhu zasekl, nepovedenu střelou dostal puk k Mattu Moulsonovi, který bruslí usměrnil kotouč do branky, úmysl kopnutí tam zjevný nebyl. Video rozhodčí však rozhodl, že v tom úmysl byl, takže doporučil branku neuznat, což hlavní sudí činní.

12:44
    V momentě, kdy vyloučený Myers skočil na led, tak se prosadil bekhendovou dorážkou MATT CALVERT. Asistence: Nikita Nikitin, Brandon Dubinsky.

10:43
    Autor první dnešní branky Tyler Myers si proti Jamesi Wisniewskemu pomohl faulem a bude pykat na trestné lavici 2 minuty za vražení na hrazení.

10:22
    Na druhou stranu ihned uháněla dvojice Johansen – Umerger, který dostal pas před prázdnou branku. Miller se stihl přesunout a jeho pokus zachytit rukavicí.

06:47
    Dlouho rovnovážný stav nevydržel. Tyler Ennis nahrál do brankoviště volnému DREW STAFFORDOVI, pro kterého nebyl problém usměrnit puk do volné klece. Asistence: Tyler Ennis.

06:19
    Tak to je teda náhodné vyrovnání. K puku se u pravého hrazení dostal DAVID SAVARD, který vystřelil bez přípravy a trefil přesně místo mezi tělem a vyrážečkou Ryana Millera. Asistence: Derek MacKenzie, Mark Letestu.

00:59
    Na modré se domácí udrželi, Moulson poslal od hrazení puk na TYLERA MYERSE, který prostřelil Bobrovského střelou nad ledem. Asistence: Matt Moulson, Tyler Ennis.

David Sochor

Branky a nahrávky: 1. Myers (Moulson, Ennis), 7. Stafford (Ennis), 60. Myers (Hodgson, Ehrhoff) – 7. Savard (MacKenzie, Letestu), 13. Clavert (Nikitin, Dubinsky), 32. Dubinsky (Atkinson, Wisniewski), rozh. náj. Johansen

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Ehrhoff, Pysyk, Myers, Weber, McNabb, McBain – Stafford, Ennis, Moulson – M. Foligno, Hodgson, Ott – Girgensons, Leino, Flynn – Scott, Konopka, Ellis.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Wisniewski, Johnson, Nikitin, Murray, Savard, Prout – Atkinson, Dubinsky, Calvert – Horton, Anisimov, Jenner – Umberger, Johansen, N.Foligno – Tropp, Letestu, MacKenzie.

Rozhodčí: Kimmerly, Lee – MacPherson, Shewchyk

Diváci: 19 070