Buffalo – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Los Angeles 3:2 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – NY Islanders 6:4 (kon.)
Carolina – Florida 3:2 (kon.) | Toronto – Montreal 5:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 3:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:2 (po pr.)
Vancouver – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | Chicago – Boston 3:2 (2:1 po s.n.) | Carolina – Tampa 3:5 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
Anaheim Ducks
Neděle 19.01.2014, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

52:55
    Šance pro domácí. Na trestnou lavici usedá Bryan Allen (ANA) za držení. Na vyloučení: 4-3.

37:09
    Síly na ledě se srovnají a potom bude následovat přesilovka hostů. David Backes (STL) totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 3-1.

36:38
    Hosté se budou bránit. Potrestán je Tim Jackman (ANA) za hru vysočkou holí. Na vyloučeení: 2-1.

24:29
    Nyní se hráč domácích dotknul puku. Ian Cole (STL) dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 2-0.

14:12
    Po komerční pauze se začne přesilovou hrou na straně domácích. Ian Cole (STL) odchází na trestnou lavici za držení Patricka Maroona – dvě minuty. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 50. Jackman (Tarasenko, Sobotka), 55. Schwartz (Oshie, Pietrangelo) – 6. Getzlaf (Perry, Fistric), 23. Beleskey (Bonino), 30. Fowler (Getzlaf, Bonino)

St. Louis Blues: Elliott (Halák) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Jackman, Cole, Polák – Steen, Backes, Oshie – Schwartz, Sobotka, Tarasenko – Pääjärvi, Berglund, Stewart – Morrow, Roy, Reaves. Trenér: Ken Hitchcock.
    Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Beauchemin, Lindholm, Fowler, Lovejoy, Fistric, Allen – Penner, Getzlaf, Perry – Beleskey, Bonino, Palmieri – Silfverberg, Koivu, Cogliano – Winnik, Jackman, Maroon. Trenér: Brude Boudreau.

Rozhodčí: 19 Gord Dwyer, 4 Wes McCaules – 70 Derek Nansen, 65 Pierre Racicot