Nigérie – Jihoafr. republika 3:1 (kon.) | Mosambik – Mali 1:2 (kon.)
Mosambik
1:2 (1:0)
Mali
Neděle 19.01.2014, 18:00 • Athlone Stadium (Cape Town, WC) • Africké mistrovství národů

90+6
    Mali právě vstřelilo branku!
    IDRISSA TRAORÉ proměňuje pokutový kop a přibližuje tak Mali vítězství!

49
    Polský trenér Mali Kasperczak může být spokojený, už po čtyřech minutách hry ve druhém poločase je srovnáno. Po rychlé kombinaci Mali našel Sissoko IBOURAHIMU SIDIBÉ, který překonává Soarita v brance týmu, který je dnes vedený jako domácí. Na týmu Mosambiku se možná projevila nezkušenost, vstup do druhé půle nebyl vůbec koncentrovaný.

40
    Mosambik právě vstřelil branku!
    Tak to je velké překvapení! Outsider dnešního zápasu jde do vedení. Po přihrávce Márii se prosadil JOSEMAR MACHAISSE, který překonává Diakitého v brance Mali střelou k pravé tyči.