Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 3:0 (kon.) | Praha – Olomoucký kraj 2:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 3:1 (kon.)
Jihočeský kraj – Olomoucký kraj 3:1 (kon.) | Kraj Vysočina – Praha 9:3 (kon.)
Hlavní město Praha
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Olomoucký kraj
Čtvrtek 23.01.2014, 09:00 • Horácký zimní stadion - zimáček, Jihlava • Olympiáda dětí a mládeže

40:44
    Hlavní město Praha si po devětatřiceti minutách zahraje přesilovou hru. Michal Hotěk (OLK) dostává menší trest za sekání. Na vyloučení: 3-2.

28:31
    Třetí vyloučení Hlavního města Prahy ve druhé třetině. Kapitán Viktor Martínek (PHA) ve vlastním obranném pásmu u levého kruhu držel Hotěka a dostává za svůj prohřešek minutový trest. Na vyloučení: 3-1.

23:07
    Ale pro Olomoucký kraj jedině dobře. Po souboji o puk za brankou dostává Matouš Horský (PHA) minutový trest za krosček. Na vyloučení: 2-1. Horský je ve druhé třetině na trestné lavici již podruhé.

17:16
    Nyní už budou moct dát Hanáci gól. Matouš Horský (PHA) dostává minutu za podražení. Na vyloučení: 1-1.

01:29
    Zakázané uvolnění Pražského kraje, po kterém se bude vylučovat. Minutu dostává Denis Blecha (OLK) za podražení.