Havlíčkův Brod – Šumperk 2:1 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 0:3 (kon.) | Olomouc – Litoměřice 6:0 (kon.)
Třebíč – Havířov 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Beroun 4:3 (po pr.) | Most – Benátky n/J 1:8 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 4:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 25.01.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

60:01
    Lenc (MBL) – 2 minuty, vysoká hůl.

55:47
    Ve stejném čase je vyloučen Chalupa (BER) za vražení.

54:39
    Petruška (BER) vyloučen za zdržování hry, vyhodil puk z kluziště. Domácí se nepochybně budou chtít chopit šance.

48:24
    Třetina (BER) zasáhl při vhazování Vrbatu do obličeje a už sedí za katrem.

46:56
    Nouza (MBL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

41:21
    Hru v pěti jsme si ale nevychutnali nikterak dlouho, Mikulík (MBL) už sedí na trestné lavici a následuje ho Kužel (BER).

38:50
    A Beroun bude hrát dvojnásobnou přesilovku – 80 sekund dlouhou! Po návratu Bohunického s Kubešem totiž fauluje Jindra (MBL) a usedá tak vedle Tomana.

38:10
    Tribuny se teď hodně bouří, Tomanovo (MBL) vyloučení za podražení jim očividně připadá přehnané.

36:36
    Menší boxík nám teď předvedli Bohunický (MBL) s Petruškou (BER). Rozhodčí šarvátku rozhání a na obou stranách trestá dvouminutovým trestem.

31:44
    Starý (MBL) dostává 2 minuty za hákování a pro Kubeše (BER) to jsou 2 minuty za nafilmovaný pád.

30:50
    Hrdel (BER) dostává 2 minuty za sekání. Boleslav bude hrát minimálně 37 sekund dvojnásobnou přesilovku!

29:27
    Tlak Boleslavi hasil Chalupa (BER) nedovoleně a jsou z toho 2 minuty za napadení.

20:35
    Do první formace Boleslavi se posunul Vrbata. Jeho první šanci ale zastavuje faul Jebavého (BER) – 2 minuty, podražení.

16:42
    Mikulík (MBL) – 2 minuty + 10 minut OT za úder na hlavu.

14:45
    Třetina (BER) – 2 minuty, vražení na hrazení.

08:44
    Gutwald (BER) dostává 2 minuty za držení. Že by šance pro domácí?

05:09
    Bohunický (MBL) dostává 2 minuty za podražení. Takže další příležitost pro Medvědy.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 12. Nouza (Pabiška, Látal), 54. Lenc, 56. Nouza (Toman, Látal), 65. Klimenta (Toman) – 1. Strnad (Jebavý), 5. Petruška (Třetina), 48. Třetina (Petruška, Babka)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Ovčačík, Jindra, Meland, Bohunický, Kurka – Nouza, Musil, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Jarůšek, Vrbata, Kubica – Látal, Lenc, Starý – Marek
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Chalupa, Kužel, Sklenička, Špelda, Gutwald, Tverďák – Strnad, Hrdel, Vrdlovec – Třetina, Babka, Petruška – Půlpán, Kubeš, Markulinec – Bušek, Stromko, Koudela

Rozhodčí: Hejduk, Schmejkal – Rozlílek, Toman