Ostrava – Liberec 8:4 (kon.) | Tatran – Třebíč 10:7 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 7:8 (po pr.)
Bulldogs – Bohemians juniorky 1:0 (kon.) | Havířov – Sparta 14:3 (kon.) | Chomutov – Benešov 7:3 (kon.)
Bulldogs Brno
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
Neděle 26.01.2014, 14:00 • SH SportPoint Brno • G2 liga juniorů

59:01
    Navíc přichází faul Gregora a hosté tak budou hrát další přesilovku. Domácí obránce je vyloučen za sekání.

58:34
    Mazák běží na lavičku a hosté hrají v šesti.

56:39
    Provazník si dnes bránu postavil skvěle. Po bekhendové střele Krbce ho totiž znovu zachránila tyč!

48:16
    Ale Severa nebyl úspěšný, protože Provazník si dobře počkal na jeho bekhendový blafák. Hosté ovšem budou hrát přesilovku, jelikož Jalový zůstává za vražení na trestné lavici.

48:16
    Po faulu Jalového se pojede trestné střílení, ke kterému se staví Severa!

47:24
    Další tyč dnešního zápasu! Křivanec ji rozezvučel střelou od pravého mantinelu.

42:34
    Perfektní možnost pro hosty na vyrovnání. Vyloučen Krovický na dvě minuty za vrážení.

39:41
    Teď Mazák hosty podržel. Nejprve kryl Jalového střelu z poloviny a následně v leže i dorážku Voltnera!

29:28
    Severa natáhl k výborné střele a Provazníkovi asi ještě teď zvoní v uších poté, co se míček odrazil od tyče!

21:50
    Němeček vysprintoval po pravém křídle až na útočnou polovinu a trefuje břevno Mazákovy brány!

13:34
    Je tu první přesilová hra utkání. Jalový jde na dvě minuty za "katr" za sekání.

06:24
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Brno otevírá gólový účet zápasu! Kombinace na středu hřiště nakonec dospěla až ke střele LUKÁŠE JALOVÉHO a ten ranou k tyči dává Buldokům výhodu vedení. Asistence: Jan Grábl.