Benátky n/J – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 2:3 (1:3 po s.n.)
Havířov – Most 7:4 (kon.) | Beroun – Olomouc 0:4 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:3 (kon.)
Šumperk – Třebíč 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 27.01.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

59:51
    Za vyhození puku mimo hřiště – zdržování hry – dostává dvě minuty Milan Toman (MBL).

59:14
    Michal Broš (MBL) dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku. Z tohoto pohledu jsou poslední dva tresty posouzeny naprosto správně.

58:52
    Je to tak. Petr Hubáček (JIH) dostává 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku.

56:33
    Celá situace má ale dohru, Martin Kuřítko (JIH) dostává dvě minuty za sekání. Svému trestu se nyní hodně diví. Na vyloučení: 6-9.

53:44
    Už se to pere, Rittich měl puk po střele Lence v držení, ale právě Radan Lenc (MBL) do něj po odpískání najel a dostává za svůj čin dvě minuty. Stejný trest patří také pro Jiřího Dobrovolného (JIH) – oba dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 5-9.

49:29
    Nyní už ale Dukla bude hrát přesilovku pět na tři. Mladoboleslavští si však za svá vyloučení můžou sami. Dvě minuty dostává Milan Toman (MBL) za krosček. Na vyloučení: 4-8.

49:01
    Lukáš Bohunický (MBL) a jeden z hráčů Dukly – jméno upřesním – dostávají dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 4-7.

47:51
    Mladá Boleslav se bude znovu bránit. Tomáš Protivný (MBL) dostává dvouminutový trest za vysokou hůl. Na vyloučení: 3-6.

43:17
    Dukla si zahraje pátou přesilovou hru. Lukáš Bohunický (MBL) dostává dvouminutový trest za hákování. Na vyloučení: 3-5.

34:43
    Naprosto zbytečný důraz Mladé Boleslavi. Valent měl puk ve své moci a Michal Velecký rozhodně nechtěl nějak šťouchat nebo napadat gólmana Valenta. Jenže David Vrbata (MBL) se na něj vrhl jak Mike Tyson na soupeře v dobách své největší slávy a dostává dvě minuty za hrubost. Na vyloučení: 3-4.

30:47
    Jan Starý se dral k odraženému puku a před Rittichem byl dle mínění sudích faulován Zdeňkem Čápem (JIH). Bek Dukly tak dostává dvouminutový trest za podražení. Na vyloučení: 3-3.

29:12
    Richard Jarůšek (MBL) dostává za svůj zákrok dvouminutová trest – nedovolené bránění. Na vyloučení: 2-3.

24:46
    Vskutku mi nyní není jasné, proč byl po souboji za brankou Mladé Boleslavi vyloučen pouze Martin Kuřítko (JIH). Nicméně je to tak a Dukla se bude muset bránit. Na vyloučení: 2-2.

19:41
    Přesilová hra pro Duklu. Jiří Kurka (MBL) dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Na vyloučení: 1-2.

15:10
    Hodně nasupeně nyní odjíždí na trestnou lavici Tomáš Protivný (MBL), který dostává menší trest za nedovolené bránění. Na vyloučení: 1-1.

11:04
    První přesilová hra zápasu. Jiří Dobrovolný (JIH) dostává za nedovolené bránění dvě minuty. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 25. Haluza (Prokš, Zeman) – 13. Jarůšek (Toman, Nouza), 18. Mikulík (Broš, Klimenta)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Mocek, Dobrovolný, Jaroš, Podlipnik, Čáp, Kaláb, Štebih – Prokš, Zeman, Haluza – Seman, Hubáček, Důras – Kuřítko, Velecký, Malec – Vyslouži, Březina. Trenér: Petr Vlk.
    BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Bohunický, Toman, Kurka, Meland, Protivný, Ovčačík, Němeček – Mikulík, Broš, Klimenta – Jarůšek, Vrbata, Nouza – Kubica, Lenc, Klimenta – Látal, Musil, Starý. Trenér: František Výborný.

Rozhodčí: Schmejkal, Smitka – Beneš, Svobodová