Detroit – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Nashville 5:1 (kon.)
Vancouver – Arizona 5:4 (po pr.)
Vancouver Canucks
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Pondělí 27.01.2014, 02:10NHL

59:49
    Tak to je hodně zbytečné vyloučení hostujícího Dereka Morrise (PHX), který krosčekoval před bránou Hamhuise.

48:06
    Vzájemně jsou teď na dvě minuty za hrubost vyloučení Martin Hanzal (PHX) a Dan Hamhuis (VAN).

38:38
    Kellan Lain je vyloučen na dvě minuty, a Coyotes tak mají příležitost hrát již svou pátou přesilovou hru.

34:28
    Máme tu další přesilovou hru, kterou bude tentokráte hrát Phoenix, protože na dvě minuty za podražení putuje na trestnou Daniel Sedin (VAN).

28:00
    Přesilovou hru si tentokráte zahraje Vancouver, když je na dvě minuty vyloučen Kyle Chipchura (PHX) za podražení.

24:09
    Na dvě minuty za krosček je vyloučen domácí Alexandr Edler (VAN), a Phoenix tak bude hrát svou třetí přesilovou hru.

19:03
    Máme tu druhé vyloučení na straně domácích, když je na dvě minuty vyloučen domácí Dale Weise (VAN) za nedovolené bránění hostujícího brankáře.

13:49
    Dereck Morris (PHX) podrazil v rohu obranného pásma Kassiana, a tak jde hostující hráč posedět dvě minuty na trestnou lavici.

08:24
    Lauri Korpiskoski (PHX) dostává, jako první hráč hostujícího týmu dvouminutový trest za hákování, a Vancouver tak bude hrát přesilovou hru.

05:05
    Máme tu první vyloučení v utkání, když na dvě minuty za zdržování hry putuje na trestnou Jason Garrison (VAN).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 11. Bieksa (Higgins, Dalpe), 12. Hansen (Kesler), 37. Higgins (Hamhuis), 38. Dalpie (Garrison, Kassian), 63. Bieksa (Richardson, Higgins) – 12. Vermette (Moss, Morris), 30. Vermette, 40. Vermette (Doan, Boedker), 46. Doan (Ribeiro, Moss)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Edler, Garrison, Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa – Higgins, Kesler, Burrows – Sedin, Dalpe, Kassian – Hansen, Richardson, Weise – Sestito, Lain, Weber.
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Morris, Schlemko, Stone – Korpikoski, Vermette, Boedker – Kennedy, Hanzal, Vrbata – Doan, Ribeiro, Moss – Klinkhammer, Chipchura, Halpern.

Rozhodčí: Pochmara, Leggo – Rody, Sharrers

Diváci: 18 910