Bohemians juniorky – Benešov 12:1 (kon.) | Ostrava – Havířov 7:6 (po pr.) | Vítkovice – Bulldogs 8:3 (kon.)
Sparta – Třebíč 9:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Tatran 2:11 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:6 (2:2, 1:2, 3:2 - 1:0)
Torpedo Havířov
Sobota 08.02.2014, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • G2 liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Přeji příjemné sobotní odpoledne všem příznivcům florbalu. Dnes je na programu 18. kolo G2 ligy juniorů a my se zaměříme na utkání mezi týmy FBC ČPP Software Ostrava a Torpedo Havířov.

FBC ČPP Software Ostrava

Domácí tým je se ziskem 44 bodů na druhém místě tabulky. Připsal si čtrnáct výher v základní hrací době, jednu výhru v prodloužení a dvě prohry v základní hrací době.

Poslední tři odehraná utkání:

FBC ČPP Software Ostrava – FBC Liberec – 8:4
    FBC ČPP Software Ostrava – BILLY BOY Mladá Boleslav – 11:6
    Snipers Třebíč – FBC ČPP Software Ostrava – 3:15

Florbal Torpedo Havířov

Havířovští junioři jsou na třetím místě tabulky s 37 body. Desetkrát si připsali 3 body za výhru v základní hrací době, třikrát 1 bod za výhru v prodloužení. Ve třech zápasech hosté vyšli bodově naprázdno a jednou získali 1 bod za prohru v prodloužení.

Statistiky brankářů:
    Milan Baran (16 zápasů, 5.55 POG, 74.57% zákroků)
    Ondřej Antoš (12 zápasů, 4.71 POG, 76.92% zákroků)

3. – 37 bodů

Adam Delong – 71 KB (40+31)
    Jan Šimík – 48 KB (27+21)
    Jakub Vilím – 36 KB (21+15)

Lukáš Nešťák (16 zápasů, 5.03 POG, 83.60% zákroků)
    Jakub Kotucz (11 zápasů, 7.34 POG, 76.19% zákroků)

FBC ČPP Software Ostrava: Mazánek (Baran, Antoš) – Šešulka, Lipový, Svačinka, Řezáč, Cirkl, Klečka, Kováč, Krejčíček, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva

Torpedo Havířov: Nešťák (Kotucz) – Duda, Mrowiec, Šimík, Pěgřímek, Zemánek, Delong, Třaska, Glogar, Drobisz, Seidl, Kraus, Pařenica, Mžyk, Folwarczný, Vilím, Bora, Šochman

Rozhodčí: Waliczko Radim – Svrček Lukáš.

00:01

00:55
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují krátce po zahájení utkání. Střela VOJTĚCHA MŽYKA skončila v domácí brance. Bez asistence.

01:50
    Druhá střela hostů, druhý gól. ERIK ŠOCHMAN překonal domácího Mazánka. Bez asistence.

03:14
    Nešťák vyrazil střelu Vítovce.

04:28
    Po přihrávce Řezáče střílel z otočky Foltinek, ale jeho střelu vyrazil Nešťák nohou.

06:00
    Šešulka připravil Glogara o míček.

07:25
    Cirkl zastavil průnik Drobisze.

08:31
    Vojtěch Mžyk (HAV) byl vyloučen na 2 minuty za hru na zemi.

10:31

10:49
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Foltinka se prosadil PETR TRULÍK. Asistence: Richard Foltinek.

12:35
    Domácí vyrovnávají po střele JANA KŘIVY. Asistence: Richard Foltinek.

14:53
    Hráči Ostravy kombinují na útočné polovině.

16:07
    Šochman nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

16:52
    Trulík čistě obral Delonga o míček.

18:00
    Dnešní utkání sleduje 124 diváků.

19:37
    Domácí zamkli hosty na obranné polovině, ale gólově se neprosadili.

20:00

Střely na branku v první třetině – 11:3.

20:01

21:40
    Kašovský zpoza brány našel Kováče, ale střela mu moc nesedla.

22:52
    Pěgřímek ztratil míček za brankou domácích.

24:32
    Delong se snažil z otočky ohrozit Mazánka, ale ten bez větších problémů jeho pokus kryje.

25:37
    Do Kováčovy finální přihrávky na Kašovského vložil hůl Kraus a přihrávku překazil.

26:34
    Hraje se atraktivní florbal nahoru dolů.

28:40
    Mazánek si připsal další zákrok po střele Mžyka.

30:05
    Vilím si dokázal po krásné přihrávce položit Mazánka, ale naneštěstí pro hosty nedokázal trefit domácí bránu.

33:01
    Petr Trulík (SOV) byl vyloučen na 2 minuty za hrubost + 2 minuty za nesportovní chování.

34:33
    Vítovec vyvezl míček na útočnou polovinu aby nasbíral cenné sekundy, o míček však přišel a Havířov šel do přečíslení 3 na 1, ale Šešulka si s tímto přečíslením poradil.

35:23
    Mžykova střela končí za mantinelem.

35:42
    Střelu Šochmana chytá Mazánek.

36:56
    Hosté využívají dlouhou přesilovou hru. Střela JAKUBA VILÍMA skončila v síti domácí brány. Asistence: Adam Delong.

37:07
    Ihned po buly hosté přidávají další branku. Prosadil se MARTIN ZEMÁNEK. Asistence: Lukáš Pěgřímek.

37:50
    Domácí se nevzdávají a po chvilce snižují zásluhou ONDŘEJE VÍTOVCE. Asistence: Juraj Kováč.

39:15
    Bude se vylučovat, domácím je zatím ponechána výhoda.

39:57
    Marian Drobisz (HAV) byl vyloučen na 2 minuty za držení.

40:00

Střely na branku ve druhé třetině – 7:8.

40:01

41:41
    Tvrdá rána Šešulky skončila v náruči Nešťáka.

42:56
    Střelu Křiva ze středu zablokoval Drobisz.

44:28
    Hosté opět odskakují na rozdíl dvou gólů. TOMÁŠ TŘASKA mířil přesně a je z toho pátý gól v domácí síti. Asistence: Erik Šochamn.

47:00
    Havířov dobře napadá svého soupeře.

48:18
    Domácí korigují stav utkání na rozdíl jednoho gólu. Střelu RICHARDA FOLTINKA nedokázal Nešťák zastavit. Asistence: Dan Kašovský.

49:58
    Erik Šochman (HAV) byl vyloučen na 2 minuty za opakované přestupky.

50:35
    Domácí využívají přesilovku a srovnávají. Kašovský svou přihrávkou našel PETRA TRULÍKA, který měl velmi snadnou pozici. Asistence: Dan Kašovský.

52:22
    Lipový našel na středu RICHARDA FOLTINKA a ten neomylně prostřelil Nešťáka. Asistence: Marek Lipový.

53:30
    Tomáš Řezáč (SOV) byl vyloučen na 2 minuty za sekání.

54:45
    Hosté využívají přesilovou hru. JAKUB VILÍM srovnává stav vyrovnaného zápasu. Asistence: Adam Delong.

55:20
    Jan Seidl (HAV) byl vyloučen na 2 minuty za sekání.

55:20
    Vítovec neproměnil nařízené trestné střílení.

57:40
    Dan Kašovský (SOV) byl vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře.

58:42
    Antoš si připsal hned několik zákroků po sobě.

60:00

Střely na branku ve třetí třetině – 10:4.

60:01

60:32
    Prodloužení moc dlouho netrvalo. O tom, že domácí získají bod navíc rozhodl JURAJ KOVÁČ. Asistence: Richard Foltinek.

65:00

Je tady konec velmi vyrovnaného utkání, po kterém si domácí připisují do tabulky 2 body a hosté si připisují 1 bod.

Střely na branku v prodloužení – 3:1.

Střely na branku celkem – 31:16.

Nejlepšími hráči tohoto zápasu byli vyhlášeni na straně domácí Ostravy Richard Foltinek a na straně hostů z Havířova Vojtěch Mžyk.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších onlajnů někdy příště na počtenou. (19:07:36)

Jakub Zoubek

Branky a nahrávky: 11. Trulík (Foltinek), 13. Křiva (Foltinek), 38. Vítovec (Kováč), 49. Foltinek (Kašovský), 51. Trulík (Kašovský), 53. Foltinek (Lipový), 61. Kováč (Foltinek) – 1. Mžyk, 2. Šochman, 37. Vilím (Delong), 38. Zemánek (Pěgřímek), 45. Třaska (Šochman), 55. Vilím (Delong)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Mazánek (Baran, Antoš) – Šešulka, Lipový, Svačinka, Řezáč, Cirkl, Klečka, Kováč, Krejčíček, Ožana, Foltinek, Trulík, Kašovský, Vítovec, Křiva

Rozhodčí: Waliczko Radim – Svrček Lukáš