Chomutov – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 20.02.2014, 17:30 • Zimní stadión Chomutov - hala • Extraliga staršího dorostu

Zlín dokázal ve 3.třetině skóre zápasu utočit a zvítězit. Severočeši se prosadili pouze v 1. třetině. (19:29:10)

57:40
    Zahrozil i Zlín. Pokus zlikvidoval Štěpán Lukeš.

57:02
    Matyáš Svoboda ani na dvakrát neuspěl s dorážkou, před gólmanem Lingem.

55:32
    Zlín si nevypracoval příležitost ke skórování. Domácí v plném počtu.

54:50
    Piráti brání úspěšně oslabení. Zlínu nedovolil, žádnou větší šanci.

53:32
    Domácí jdou do čtyř.
    Jakub Dimitrov (CHM) – 2.minuty držení protihráče + 10.minut osobní trest, za nesportovní chování.

52:30
    Alan Lyszczarczyk je další, který netrefil poloodkrytou bránu!

49:40
    Další šance! Puk byl sám v brankovišti. Obránce Zlína zasáhnul a odpálil jej do rohu.

49:33

48:50
    František Wágner měl na hokejce vyrovnání! Puk a přihrávku od obránce zpracoval, ale netrefil branku. Puk projel celým brankovištěm.

48:20
    Zlínu se povedlo dvakrát vyhodit a domácí následně zahrávají na zakázané uvolnění,

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 8. Wágner (Lyszczarczyk, Polák), 10. Wágner (Páleník) – 27. Karafiát (Gago, Váňa), 27. Pavlůsek, 44. Vyoral (Pavlůsek)

Piráti Chomutov: Lukeš – Dvořák, Páleník, Hlaváček, Hierman, Novák, Lyszczarczyk, A. Macháček, Kašpar, Kulich, Adámek, Dimitrov, P. Macháček, Svoboda, Palička, Wágner, Strunz.
    Berani Zlín: Ling – Hradila, Gabrhelík, Řezníček, Váňa, Procházka, Kobylík, Gazda, Pavlůsek, Dlabaja, Karafiát, Kotek, Rezek, Vyoral, Werbik, Gago, Kolařík, Bumbál.