Chomutov – Berani Zlín 2:3 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 20.02.2014, 17:30 • Zimní stadión Chomutov - hala • Extraliga staršího dorostu

Zlín dokázal ve 3.třetině skóre zápasu utočit a zvítězit. Severočeši se prosadili pouze v 1. třetině. (19:29:10)

57:40
    Zahrozil i Zlín. Pokus zlikvidoval Štěpán Lukeš.

57:02
    Matyáš Svoboda ani na dvakrát neuspěl s dorážkou, před gólmanem Lingem.

55:32
    Zlín si nevypracoval příležitost ke skórování. Domácí v plném počtu.

54:50
    Piráti brání úspěšně oslabení. Zlínu nedovolil, žádnou větší šanci.

53:32
    Domácí jdou do čtyř.
    Jakub Dimitrov (CHM) – 2.minuty držení protihráče + 10.minut osobní trest, za nesportovní chování.

52:30
    Alan Lyszczarczyk je další, který netrefil poloodkrytou bránu!

49:40
    Další šance! Puk byl sám v brankovišti. Obránce Zlína zasáhnul a odpálil jej do rohu.

49:33

48:50
    František Wágner měl na hokejce vyrovnání! Puk a přihrávku od obránce zpracoval, ale netrefil branku. Puk projel celým brankovištěm.

48:20
    Zlínu se povedlo dvakrát vyhodit a domácí následně zahrávají na zakázané uvolnění,

47:33
    Petr Procházka (ZLN) – hákování.

45:37

44:40
    Domácí sevřeli Zlín, ale gól zatím nepřichází. Gólman zasahoval u dvou, třech střel domácích.

43:47
    Richard Kobylík (ZLN) – hákování.

43:37
    Zlín právě vstřelil branku!
    Další nedůraz v obraně, Zlín trestá. Třetím střelcem hostů se stává JAN VYORAL. Asistence: Tomáš Pavlůsek.

42:30
    Michal Kašpar (CHM) se pokoušel o střelu skrze obránce. Ta se povedla, ale brankář Ling bez problémů zasáhnul.

40:53

40:50
    Domácím obráncům utekl puk přes modrou čáru a vypadá to, že si Zlín oslabení uhlídá.

40:01

To, co jsme psali o Zlínu v 1.třetině, platí o Chomutovu ve třetině druhé. Žádný důraz před brankou, laxní přístup k soupeři a zasloužené vyrovnání od Zlína. 3.třetina začne přibližně v 18:58.

40:00

39:40
    Domácí měli v přesilovce několik šancí na střelu, ale ani jednu přihrávku nezpracovali.

38:53
    Vladimír Váňa (ZLN) – podražení.

38:20
    Patrk Kotek (ZLN) střílel a domácí Štěpán Lukeš vyrazil střelu ramenem!

37:30
    Špatný výkon Pirátů. Spíše si překážejí na ledě, místo aby spolupracovali...

35:25
    Hosté jeli do přečíslení čtyři na dva. Zlínský hráč napálil prvního hráče před sebou.,

32:30
    Marnost nadevše. Chomutovu,už nejde ani jednoduchá rozehrávka.

32:10
    Tečovaná střela Zlína. Štěstí pro Piráty, že se neodrazila na Štěpána Lukeše.

30:51
    Zakázané uvolnění Zlína. Domácí v útočné třetině.

29:37
    Štěpán Lukeš si připisuje zákrok lapačkou.

28:20
    Domácí jsou zaskočeni. PSG se toho snaží využít a je nastěhované, před brankou Chomutova.

26:25
    Šok pro domácí! Vystihnutí rozehrávky a je vyrovnáno. Gól si připisuje TOMÁŠ PAVLŮSEK. Bez asistence.

26:12
    Rozebrání domácí formace a snižující branka Zlína. Branku si připisuje JIŘÍ KARAFIÁT. Asistence: Michal Gago a Vladimír Váňa.

25:40
    Domácí dva na jednoho. Bez úspěchu.

25:00
    Matyáš Svoboda se dostával do zvýhodněné pozice. Obránci PSG zasáhli včas a nedovolili domácímu hráči skórovat.

23:46

23:20
    Zlín zatím nenašel recept na gólmana Lukeše v brance Chomutova.

22:20
    První půlminutu v oslabení Piráti ubránili.

21:46
    Martin Strunz (CHM) – držení protihráče.

21:39

20:55
    Puk tančil v brankovišti Zlína! Obránci zabránili třetímu inkasovanému gólu.

20:20
    Richard Kobybík nebezpečně pálil na domácího brankáře.

20:01

Po 1.třetině vede domácí Chomutov nad Zlínem, rozdílem dvou gólů a musíme říct, že zaslouženě. Vypracoval si dost střeleckých pozic ke skórování. 2.třetina začne přibližně v 18:14.

20:00

19:48
    Hostující brankář předvádí výborné zákroky.

19:39
    Šance pro domácí na konci první třetiny. Jan Vyoral (ZLN) – hákování.

18:45
    Chomutov si vypracoval dobrou situaci, před brankou. Rozhodující přihrávku nezachytil jeden z obránců domácích...

17:15
    Brankář Ling teď čaroval!. Tvrdou střelu domácího hráče, jen tak tak schoval pod vyrážečkou.

16:30
    Bojovný výkon od obou stran. Žádná šance se nenaskytla.

14:30
    Jaroslav Kulich minul puk, před brankářem hostujícího Zlína.

13:40
    Po dlouhé době, pokus Zlína na Štěpána Lukeše v brance Chomutova.

11:20
    Aleš Macháček (CHM) se dostal do výhodného postavení, ale na hostujícího brankáře nevyzrál. Střela šla těsně mimo bránu.

09:25
    Piráti právě vstřelili branku!
    Od Jana Páleníka putovala přihrávka před brankoviště, kde stál FRANTIŠEK WÁGNER. Brankář David Ling se marně natahoval. 2:0, pro domácí Piráty. Asistence: Jan Páleník.

08:50
    Domácí opět v útoku. Nic z přihrávky a následně ze střely nebylo.

07:04
    Po přehrávce Alana Lyszczarczyka se pod horní tyčku hostujícího gólmana, trefil FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Alal Lyszczarczyk a Tom Polák.

06:40
    Piráti se dostali do útočné třetiny, kde kombinují.

06:18

06:05
    Další pokus Zlína, zneškodni Štěpán Lukeš v brance Pirátů Chomutov.

05:20
    První minuta přesilové hry, hostujícímu týmu vůbec nevyšla. Až na jedno nahození, PSG nic nevymyslel.

04:18
    Tom Polák (CHM) – podražení.

04:02
    Jan Vyoral zkoušel střelu na vzdálenější tyč. Brankář domácích vyrazil.

02:40
    Domácí rozehrávali puk v útočné třetině, ale nic kloudného nevymysleli.

01:50
    Další nebezpečný pokus Nicolasa Webrika ze Zlína. Tentokrát se neujala technická střela.

01:30
    Nicolas Webrik (ZLN) neuspěl sám před brankářem, když se pokoušel o bekhendovou střelu.

00:40
    Domácí odpovídají. Tvrdá střela od modré, mířila mimo tři tyče.

00:20
    V prvním náporu PSG Zlín.

00:01

Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Dvořák, Páleník, Hlaváček, Hierman, Novák, Lyszczarczyk, A. Macháček, Kašpar, Kulich, Adámek, Dimitrov, P. Macháček, Svoboda, Palička, Wágner, Strunz.

PSG Zlín: Ling (Odložilík) – Hradila, Gabrhelík, Řezníček, Váňa, Procházka, Kobylík, Gazda, Pavlůsek, Dlabaja, Karafiát, Kotek, Rezek, Vyoral, Werbik, Gago, Kolařík, Bumbál..

V rámci RAKO extraligy staršího dorostu nás čeká odvetné utkání, základní části. Piráti přivítají na svém ledě hokejisty Zlína.

První zápas vyhrál Zlín, který se radoval z vítězství 5:4 po nájezdech.

Zápas začíná v 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 8. Wágner (Lyszczarczyk, Polák), 10. Wágner (Páleník) – 27. Karafiát (Gago, Váňa), 27. Pavlůsek, 44. Vyoral (Pavlůsek)

Piráti Chomutov: Lukeš – Dvořák, Páleník, Hlaváček, Hierman, Novák, Lyszczarczyk, A. Macháček, Kašpar, Kulich, Adámek, Dimitrov, P. Macháček, Svoboda, Palička, Wágner, Strunz.
    Berani Zlín: Ling – Hradila, Gabrhelík, Řezníček, Váňa, Procházka, Kobylík, Gazda, Pavlůsek, Dlabaja, Karafiát, Kotek, Rezek, Vyoral, Werbik, Gago, Kolařík, Bumbál.