FK Dukla Praha
3:1 (3:0)
FK Teplice
Pátek 21.02.2014, 20:15 • Juliska • Gambrinus liga

Dukla Praha se díky výhře posunula na aktuálně třetí místo, ale musí samozřejmě čekat, jak dopadnou zápasy o tomto víkendu. To je tedy pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji pěkný zbytek pátečního večera. (22:15:11)

Duel skončil výhrou domácího týmu. Sledovali jsme výborné utkání, ve kterém Dukla rozhodla již v prvním poločase. Zatímco Pražané mířili přesně, Teplice právě naopak. Pravdou je, že hosté měli i pořádný kopec smůly, když trefili dvakrát tyč a zahodili další dobré šance. Dukla ve druhém poločase hrála na jistotu a spíše bránila. Přesto inkasovala po smolné teči Hlinky. Tři body jsou však doma, Dukla porazila Teplice bezpečně 3:1.

90+2
    Jindráčkův centr propadl na Matulu, jeho akrobatický pokus nemohl Radu ohrozit.

90+1
    Černý fauloval Vachouška, ještě jedna standardka pro Teplice.

90
    Teplice bojují, jsou v zoufalém náporu, ale Dukla brání v deseti lidech.

89
    Už se blíží konec tohoto zajímavého zápasu, nastavovat se budou tři minuty.

88
    Žlutou kartu dostává Štěpán Vachoušek (FK Teplice).

87
    Hosté rozehráli další roh, ale jedna z posledních šancí není využita. Navíc inkasuje Vachoušek žlutou kartu, zřejmě za protesty.

86
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Mareš, přichází Milan Černý.

86
    Další sporný moment v domácím vápně. Jeden z hráčů lehce škrtl rukou o míč, to už kouč Ščasný málem nevydržel a chtěl opustit střídačku.

85
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tak přeci jen se hosté dočkali snížení, paradoxně po vlastní brance MARKA HLINKY, od kterého se odrazil míč v pokutovém území. Teplice odcentrovaly Jindráčkem do ohně, kde byl velký zmatek a po sérii odrazů a teče nešťastného Hlinky zapadl míč do Radovy brány.

84
    Ljevakovičova tvrdá rána pořádně provětrala rukavice rukavice brankáře Rady, který však znovu ukázal svůj přehled a šikovnost.

84
    Žlutou kartu dostává Zbyněk Pospěch (FK Dukla Praha). Nesportovní chování – zakopnutí míče.

83
    I s nastavením chybí do konce přibližně deset minut, Dukla si pozvolna jde pro tři body.

82
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Tomislav Božič, přichází Ismael Ouedraogo.

81
    Trenér Kozel se chystá podruhé v zápase střídat. Vypadá to, že dohraje Božič.

80
    Vachoušek hodně hlasitě protestoval, ale faul to dle všeho také nebyl.

Roman Zajíček

Branky: 8. Mareš (Božič), 20. Pospěch (Mareš), 39. Hlinka (Berger) – 85. Hlinka (vla.)

Karty:   43. Gedeon (DUK), 72. Berger (DUK), 84. Pospěch (DUK) – 41. Krob (TEP), 49. Jindráček (TEP), 75. Hošek (TEP), 88. Vachoušek (TEP)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:3.
    FK Dukla Praha: Rada – Božič (82. Ouedraogo), Vorel, Štětina, Mat. Hanousek – Hlinka, Berger (72. Engelmann), Gedeon (C), Kalouda, Mareš (86. Černý) – Pospěch.
    Náhradníci: Kučera – Jeřábek, Kovaľ, Ouedraogo, Černý, Engelmann, J. Marek.

FK Teplice: Grigar – Matula (C), Jablonský, Hošek, Krob – Litsingi, Ljevakovič, Ramos (46. Vachoušek), Nivaldo – Bratanovič (70. Vůch), Salami (46. Jindráček).
    Náhradníci: Slavík – Vondrášek, Vachoušek, Vůch, Jindráček, Chukwuma, Takács.

Rozhodčí: L. Kovařík – Hájek, Kotík