Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)

59:23
    Tak a je rozhodnuto. ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY zvyšuje na 6:8!
    Bez asistence.

56:24
    Hosté jdou však opět do vedení! Branku vstřelil LUKÁŠ PEŠAT.
    Asistence: Štěpán Kostolány.

52:27
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Tento zápas je opravdu reklamou na florbal. DANIEL JÄSCHKE vyrovnává po asistenci Víta Andrleho.

51:35
    Oddechový čas pro domácí.

51:35
    MAREK BRÄUER nenechává nic náhodě a posílá Vítkovice opět do vedení. Bez asistence.

51:04
    ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY si po třech přihrávkách připisuje také branku! Přihrál mu na ní Lukáš Pešat.

50:00
    Neuvěřitelné! Chomutov otáčí zápas! Pátou branku vstřelil ONDŘEJ KOPP, asistenci si připisuje Marek Selinger.

49:01
    Je vyrovnáno! Marek Chocholoušek si připisuje čtvrtý bod, když přihrál LUKÁŠI FIALOVI na gól!

47:05
    Mírné zdramatizování! MAREK CHOCHOLOUŠEK po přihrávce Tomáše Fialy snižuje!

45:00
    Domácí jsou značně aktivnějším týmem, ale hosté skvěle brání dvoubrankový náskok.

40:01

40:00

37:37
    A je to opět o dvě branky. Hosté využívají přesilovku, přesněji JAN KUBEČKA po přihrávce Štěpána Kostolányho.

37:11
    Aleš Trávníček (CHM) vyloučen na 2 minuty za nedovolené vrážení.

25:55
    Tak domácí se z nerozhodného stavu neradovali moc dlouho. LUKÁŠ PEŠAT převrací vítězné váhy zpět na stranu Vítkovic. Nutno dodat, že se teprve hraje šestadvacátá minuta. Asistoval mu Štěpán Kostolány.

22:25
    Je vyrovnáno! Hned z kraje druhé třetiny vyrovnává TOMÁŠ FIALA! Asistenci si připsal Marek Chocholoušek.

Radim Sochor

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 19. Chocholoušek (Krajník), 23. Fiala (Chocholoušek), 48. Chocholoušek (Fiala), 50. Fiala (Chocholoušek), 50. Kopp (Selinger), 53. Jäschke (Andrle) – 8. Pešat (Kostolány), 14. Bräuer (Fenzl), 26. Pešat (Kostolány), 38. Kubečka (Kostolány), 52. Kostolány (Pešat), 52. Bräuer, 57. Pešat (Kostolány), 60. Kostolány, 60. Krajník (vla.)

FbC 98 Chomutov: Bejček, Tichý, Jäschke, Fiala, Krajník, Fiala, Chocholoušek, Pacher, Šolta, Šantora, Staněk, Kopp, Trávníček, Selinger, Drtina, ADnrle, Šarša
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták, Čepe, Gattnar, Kubečka, Pieter, Fenzl, Číčela, Jakubec, Kopelec, Pešat, Bräuer, David, Brzuchanski, Kostolány

Rozhodčí: Kunz, Štengl