Česká Lípa – Paskov 11:3 (kon.) | Svitavy – Florbal Ústí 9:5 (kon.) | Kopřivnice – Pelhřimov 7:6 (2:0 po s.n.)
1. FBK Rožnov p/R – Litvínov 9:5 (kon.) | Znojmo – FBC Start98 11:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
FBC Vikings Kopřivnice
7:6 (2:0, 3:4, 1:2)
Spartak Pelhřimov
Sobota 22.02.2014, 19:00 • SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice • 1. liga mužů

Utkání bylo velmi vyrovnané. V samostatných nájezdech byli úspěšnější hráči domácího celku, a tak si na své konto připsali o bod víc.
    Děkujeme za vaši pozornost a přejeme hezký zbytek soboty. (21:10:48)

V samostatných nájezdech zvítězil tým FBC Vikings Kopřivnice.
    Autorem branky je JAN MATÚŠ.

Milan Bína to myslel velmi dobře, ale překonat Pinďáka se mu bohužel nepodařilo.

Lukáš Vávra z celku Kopřivnice se nemýlil.

Za Spartak jel nájezd Luděk Charouzek, ale jeho pokusu chyběly správné parametry.

Prvního nájezdu se ujal hráč Kopřivnice Jan Matúš a překonal Venkrbce.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo. O vítězi se rozhodne v loterii trestných střílení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:06
    Oddechový čas pro domácí.

64:06
    Velká komplikace pro hráče Spartaku. Na dvě minuty za sekání odchází Jan Kučera.

63:00
    Kos zablokoval další střelu. Bodový zisk jeho týmu je každopádně velkou zásluhou taky tohoto hráče.

62:10
    Knězů šel sám na Pinďáka, ale jeho pokus branku přeletěl.

61:08
    Pelhřimov v útoku také neuspěl.

60:30
    Sladkovský se pokoušel rozhodnout zápas, ale střela z úhlu si nenašla místo u přední tyče.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla – bude se prodlužovat.

Marek Indruch

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Nehera (Baďura), 18. Šimíček (Řeha), 21. Kubátko (Lichnovský), 25. Kubátko (Kresta), 33. Soukal (Rebroš), 43. Vávra (Matúš), rozh. náj. Matúš – 27. Bína (Kos), 28. Bína, 29. Charouzek (Kučera), 35. Bína, 49. Knězů (Bína), 49. Kučera (Charouzek)

FBC Vikings Kopřivnice: Pinďák (Kapoun) – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Nehera, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Soukal, Matúš Z., Matúš J., Šimíček
    Spartak Pelhřimov: Venkrbec – Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Zrzavý, Poduška, Bína, Fučík

Rozhodčí: Gavlas, Mikula