Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)
SK Florbal Benešov
1:8 (1:3, 0:1, 0:4)
Torpedo Havířov
Sobota 22.02.2014, 18:00 • SH ZŠ Poříčí n. S • G2 liga juniorů

Já se tímto s Vámi loučím a někdy příště na počtenou! Matoušek Tomáš. (19:49:00)

V dnešním zápase Havířov potvrdil roli papírového favorita, kdy na domácí půdě Benešova vyhrál 8:1.

60:00

59:28
    Havířov právě vstřelil branku!
    RICHARD KRAUS dává gól! Asistence: Ondřej Glogar.

58:36
    Ondřej Glogar přesným passem obdaroval LUKÁŠE PĚGŘÍMKA! Asistence: Ondřej Glogar.

56:58
    Na jednom z gólů se aktivně podílej i brankář hostí Lukáš Nešťák, když vyhodil míček do běhu ADAMU DELONGOVI. Asistence: Lukáš Nešťák.

53:00
    Delong zpět na hřišti a dokazuje všem přítomným svůj rozhled a šikovnost, kdy se dostal až do zakončení, tam mu ale byla nadzvednuta v rozhodující chvíli florbalka, a tak se Havířov gólu nedočkal.

48:42
    Čepela bojuje o míček za bránou Havířova.

47:10
    Benešov se nespočetně dere ku Nešťákovi, chybí jim ale štěstí při koncovce.

44:58
    Mžyk se dostal s míčkem k bráně, kde číhal nehlídaný RICHARD KRAUS a ten dává první gól v poslední třetině! Asistence: Vojtěch Mžyk.

40:53
    Domácí i tentokrát na hosty vlítli ve velkém stylu, přesto Velcl, který se dostal do šance před bránou nedokázal proměnit.

40:01

Druhá třetina byla pro hosty velmi nepříjemná. Domácí Benešov dovolil svému soupeři skórovat pouze jednou, jinak s Havířovem drží po celou dobu krok.

Poslední třetina začne v přibližně 19:16.

40:00

35:30
    Že skóre mluví o tom, jak to vypadá na hřišti? Omyl! Benešov je vyrovnaným soupeřem Havířovu, kterému nedá nic zadarmo a s kterým bojuje o každý centimetr, každý míček.

33:24
    Hosté roztočili kolotoč, při kterém prověřují brankáře a jeho spoluhráče, jak jen to jde.

31:39
    Hraje se nahoru, dolů. Míček mění majitele častěji, než je zdrávo.

Tomáš Matoušek

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Slunéčko – 4. Vilím (Delong), 7. Delong (Vilím), 13. Vilím (Delong), 31. Delong (Šimík), 45. Kraus (Mžyk), 57. Delong (Nešťák), 59. Pěgřímek (Glogar), 60. Kraus (Glogar)

SK Florbal Benešov: Paleček (Krátký) – Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Velcl, Šejstal, Benačan, Čepela
    Torpedo Havířov: Nešťák (Musil) – Mrowiec, Šimík, Pěgřímek, Zemánek, Delong, Třaska, Glogar, Seidl, Vilím, Kraus, Pařenica, Mžyk, Folwarczný, Antoszyk, Duda, Bora, Kloza, Šochman, Nešťák

Rozhodčí: Lukáš Ležák a Martin Ležák