Třebíč – Bulldogs 3:4 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 6:9 (kon.) | Benešov – Havířov 1:8 (kon.)
Mladá Boleslav – Bohemians juniorky 7:9 (kon.) | Liberec – Sparta 7:3 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:4 (kon.)
FBC Liberec
7:3 (3:1, 3:0, 1:2)
ACEMA Sparta Praha
Sobota 22.02.2014, 19:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • G2 liga juniorů

Výkon hostů stál za zmínku jen ve třetí třetině, jinak byl až příliš chladný, srážela je spousta chyb v rozehrávce. Domácí si zaslouženě připisují na své konto tři body z tohoto utkání. To je pro dnešek ode mne vše, přeji hezký zbytek večera. (21:11:27)

Liberec právě vstřelil branku!
    V poslední minutě přidává ještě jednu branku OTAKAR KOSÁK. Asistence: Pavel Němeček.

58:32
    Hosté neustálé snaží, zřejmě je už ale pozdě.

57:13
    Sparťané ještě bojují.

56:11
    Sparta právě vstřelila branku!
    Z polevení domácích vytěžil další gól JAKUB NACHTMANN. Asistence: Martin Halama.

54:21
    Liberecký celek se snaží pouze udržet výsledek.

52:22
    Po krásné souhře snižuje MATĚJ PRUNER. Asistence: Lukáš Jeníček.

50:49
    Sparťanští útočníci místo rozehrávky hází balonky přes celé hřiště na útočníky.

49:37
    Levý útočník hostů trefil brankovou konstrukci.

47:20
    Liberecký obránce nahrál přímo na hůl útočníkovi Sparty, tomu však míček přeskočil hokejku a doputoval až k obránci.

45:12
    Zatím jsme neměli šanci vidět v této třetině žádnou větší šanci.

40:01

Střely v druhé třetině:
    FBC Liberec – 9
    AC Sparta Praha Florbal – 5

40:00

39:31
    DAVID TAMPIER ještě v poslední půl minutě druhé třetiny navýšil náskok domácích. Asistence: Lukáš Böhm.

37:23
    Domácí Štěpán sekl před brankovištěm sparťanského obránce.

Adam Joska

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Brožek (Uher), 12. Edler, 12. Jágr (Tampier), 22. Tampier (Böhm), 28. Strobach (Jágr), 40. Tampier (Böhm), 60. Kosák (Němeček) – 6. Nachtmann (Halama), 53. Pruner (Jeníček), 57. Nachtmann (Halama)

FBC Liberec: Strýček (Slabý) – Erler, Kosák, Strobach, Bitman, Tampier, Galbavý, Štěpán, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Uher, Láska, Němeček, Brožek
    ACEMA Sparta Praha: Lupoměch (Hašpl) – Jeníček, Kůla, Halama, Zeman, Nachtmann, Fejfar, Malhocký, Hub, Kabele, Trejbal, Sedmík, Pruner

Rozhodčí: Ondřej Sochůrek, Roman Šuvada