Vsetín – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Písek 5:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 2:1 (kon.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.) | Havířov – Letňany 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – K. Vary 1:4 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Slavia – Třinec 6:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:2 (kon.)
HC Olomouc
5:6 (2:2, 1:2, 2:2)
IHC Králové Písek
Sobota 22.02.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:08:00)

59:47
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mora snižuje stav utkání! Ministr vystřelil na Fogla, který vyrazil puk pouze před sebe, kde byl zcela volný LUKÁŠ SPURNÝ, jenž vstřelil puk do zcela prázdné brány. Asistence: Tomáš Ministr.

59:28

59:10
    Tomek střílel od modré a jeho střela jen těsně minula levou tyč hostující brány.

58:59
    Mora hraje power play!

58:59
    Jan Tomajko si navíc bere oddechový čas.

58:59
    Písek půjde do čtyř, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen hostující Šimon Červinský (PIS).

58:43
    Hostující celek zahrál vysokou holí, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu Písku.

57:24
    Domácí budou navíc hrát oslabení, protože Tomáš Ministr (OLO) vyhodil puk ze své obranné třetiny do hlediště, a tak si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

56:28
    Hosté se již nikam neženou a víceméně pouze vyhazují puky do středního pásma.

55:27
    Offside Písku.

55:12
    Po střele Ministra z pravé strany útočného pásma si Fogl připsal další úspěšný zákrok.

54:37
    Mora se tlačí do útoku, ale domácí celek si nemůže vytvořit soustavný tlak.

53:26
    Rod střílel od levého mantinelu a Pospíšil raději ukrývá puk pod svou lapačkou.

52:55

52:25
    Točík už se zase málem hnal sám na Pospíšila, ale tentokráte byl pas jednoho z obránců příliš dlouhý na hostujícího útočníka.

51:23
    Písek právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení ujel domácí obraně znovu DOMINIK TOČÍK, který tentokrát poslal puk mezi betony domácího brankáře. Hostující útočník, tak zkompletoval svůj hattrick. Asistence: Jan Marcilis.

50:47
    A právě Martin Kadlec (PIS) se následně provinil proti pravidlům, když fauloval loktem, a půjde si tak na dvě minuty posedět na trestnou lavici.

50:32
    Duchoň nahrával před prázdnou Kadlecovi, ale tomu v ten nejdůležitější okamžik puk přeskočil přes hokejku.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 9. Heža (Tomek, Kuba), 20. Janás (Štefka), 32. Ministr, 49. Horký (Hes, Beier), 60. Spurný (Ministr) – 3. Bárta (Bednařík), 15. Bednařík (Rod), 26. Radoš (Pokorný, Točík), 31. Točík (Marcilis), 50. Točík (Turek), 52. Točík (Marcilis)

HC Olomouc: Pospíšil (Schejbal) – Spurný, Hes (C), Beutl, Kolovratník, Tomek, Marek, Horák, Škoda, Zelený – Melichárek, Štefka, Heža, Beier, Janás, Horký, Dittrich, Hajšman, Ministr, Kuba.
    IHC Králové Písek: Fogl (Hauser) – Sentenský, Kadlec, Turek, Červinský, Šergl, Radoš, Hanus, Koutenský – Bárta, Pokorný, Skala, Rod, Bednařík, Duchoň, Šergl, Marcilis (C), Točík, Pixa.

Rozhodčí: Minář, Kika – Novotný, Šimčík.