Kazaň – Real Betis 0:2 (kon.) | Neapol – Swansea 3:1 (kon.) | Sevilla – Maribor 2:1 (kon.)
Šachtar – Plzeň 1:2 (kon.) | Salzburg – Ajax 3:1 (kon.) | Basilej – Maccabi Tel Aviv 3:0 (kon.)
Frankfurt – Porto 3:3 (kon.) | Ludogorec – Lazio 3:3 (kon.) | Fiorentina – Esbjerg 1:1 (kon.)
Tottenham – Dněpropetrovsk 3:1 (kon.) | Genk – Machačkala 0:2 (kon.) | Valencia – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.)
Benfica – PAOK 3:0 (kon.) | Alkmaar – Liberec 1:1 (kon.) | Lyon – Černomorec Oděsa 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Juventus 0:2 (kon.)
Trabzonspor AŞ
0:2 (0:2)
Juventus FC
Čtvrtek 27.02.2014, 21:05 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu - Trabzon (TUR) • Evropská liga

Maraton odvetných zápasů UEFA Europa League je u konce. Věřím, že jste se u něj bavili stejně jako já. Přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a u fotbalu zase někdy! Na shledanou. (22:59:06)

Juventus si vyšlápl na Trabzonspor i na jeho vlastním hřišti a stejně jako na Juventus Stadium ho porazil dvoubrankovým rozdílem. Stará dáma se ujala vedení již v 18. minutě, kdy se prosadil Arturo Vidal. Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat, když se ve 33. minutě prosadil Pablo Osvaldo a uzavřel střelecké konto dnešního zápasu. Druhý poločasu už i přes dobré šance žádný gól nenabídl a svěřenci Antonia Conteho se mohou radovat z postupu mezi nejlepších 16 týmů UEFA Europa League. Konečný výsledek. Trabzonspor 0 Juventus 2 (Agregát 0-4).

90+2
    Olcan Adin rozehrál volný přímý kop, jeho pokus ale našel pouze připraveného Buffona.

90+1
    Peluso fauloval Hurmaciho.

90
    Běží poslední okamžiky zápasu.

89
    Özer Hurmacı poslal do šestnáctky centr z rohového kopu, po kterém se dostal k zakončení Bourceanu, jeho pokus však zamířil mimo.

89
    Mustafa Yumlu vypálil a jeho následná střela byla sražena na rohový kop.

88
    Özer Hurmaci to znovu zkusil, tentokrát ale jeho střela mezi tři tyče nezamířila.

88
    STŘELY NA BRÁNU: Trabzonspor 2 Juventus 13

87
    STŘELY CELKEM: Trabzonspor 5 Juventus 20

86
    Italský brankář si připsal teprve druhý zákrok v dnešním zápase.

85
    Özer Hurmaci se dostal ke střele na bránu, jeho pokus ale nemohl zkušeného Buffona zaskočit.

82
    Osvaldo se pokusil vstřelit svůj druhý gól v zápase, Kivrak byl ale znovu připraven.

81
    FAULY: Trabzonspor 8 Juventus 7

80
    Osvaldo zatáhl za dres Yumlu a byl mu odpískán faul.

Tomáš Reiner

Branky: 18. Vidal (Giovinco), 33. Osvaldo (Giovinco)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 4:4.
    Trabzonspor AŞ: Kivrak (C) – Bosingwa (46. Osmanpaşa), Yumlu, Demir, Keleş (37. Yavru) – Adin, Hurmacı, Mierzejewski (72. Bourceanu), Zokora, Malouda – Janko.
    Náhradníci: Ayvaz – Yavru, Osmanpaşa, Colman, Bourceanu, Güral, Henrique.

Juventus FC: Buffon – Cáceres (58. Barzagli), Bonucci, Ogbonna – Isla, Vidal, Pogba (37. Padoin), Marchisio (72. Pirlo), Peluso – Osvaldo, Giovinco.
    Náhradníci: Storari – Barzagli, Lichtsteiner, Padoin, Pirlo, Tévez, Llorente.

Rozhodčí: Pavel Královec (CZE). Asistenti: Roman Slyško (SVK), Martin Wilczek (CZE). Brankoví rozhodčí: Radek Příhoda (CZE), Michal Paták (CZE). Čtvrtý rozhodčí: Ondřej Pelikán (CZE)

První zápas: Juventus - Trabzonspor 2:0