Gruzie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Kazachstán – Island 3:2 (kon.)
Malta – Švédsko 1:2 (kon.) | Řecko – Turecko 2:1 (kon.) | Irsko – Černá Hora 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Itálie 0:2 (kon.) | Belgie – Srbsko 0:3 (kon.) | Rakousko – Albánie 1:3 (kon.)
Švýcarsko – Lichtenštejnsko 5:1 (kon.) | Dánsko – Estonsko 8:0 (kon.) | Anglie – Wales 1:0 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 2:0 (kon.) | San Marino – Finsko 0:0 (kon.)
Belgie
0:3 (0:1)
Srbsko
Středa 05.03.2014, 18:00Kvalifikace ME U21

Utkání je u konce, radují se hosté. Po celkem vyrovnaném prvním poločase rozhodli Srbové o svém vítězství dvěma slepenými góly během čtyř minut. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a někdy příště na počtenou. (19:55:54)

90+3
    Míč je v držení domácích fotbalistů.

90+1
    Batshuayi se prodral do vápna, obešel dva hráče a podařilo se mu dokonce vstřelit branku, avšak sudí mu ji neuznal, jelikož se dle jeho názoru dopustil útočného faulu.

90
    Utkání už se jen dohrává, velké věci se dějí především na tribuně, kde radující se hostující diváci odpalují pyrotechniku a vytvářejí krásnou atmosféru.

88
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Mitrović, přichází Pešić.

86
    Ačkoliv už zbývá do konce jen pár minut, na trávníku se opět přiostřuje, zejména ze strany domácích. Na nich je vidno velké zklamání, do zápasu nastupovali jako favoriti, to ale nedokázali potvrdit.

84
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Kostić, přichází Đurđević.

82
    De Sart zakládá útočnou akci domácích, avšak vše se odehrává ve velmi poklidném tempu.

80
    Do konce zápasu zbývá přibližně 10 minut a vítěz už je jasný. Srbové tak stáhnou náskok Belgie v tabulce a sami se dostanou na první místo.

79
    Djuričić nastřelil míč do vápna, kde se ho patičkou snažil usměrnit Vitas. To se mu ale nepovedlo, a o míč tak hosté přišli.

78
    Hra se nám přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek ale nedotahuje své akce do konce.

76
    Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Hazard, přichází Vanaken.

76
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Jojić, přichází Kovačević.

75
    Hazard ošklivě fauloval Mitroviće, který zůstává ležet na trávníku.

73
    Ale naopak Hazardovi se skóre nelíbí a snaží se skórovat, ani jedna jeho poslední rána nemířila mezi tři tyče.

72
    Jakmile se hosté dostanou k míči, tak ho jen odkopnou. Jejich náskok se jim zdá se být dostatečný.

70
    Belgičané stále na míči, stále na polovině Srbska, avšak nevytváří si žádné větší šance.