Gruzie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Kazachstán – Island 3:2 (kon.)
Malta – Švédsko 1:2 (kon.) | Řecko – Turecko 2:1 (kon.) | Irsko – Černá Hora 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Itálie 0:2 (kon.) | Belgie – Srbsko 0:3 (kon.) | Rakousko – Albánie 1:3 (kon.)
Švýcarsko – Lichtenštejnsko 5:1 (kon.) | Dánsko – Estonsko 8:0 (kon.) | Anglie – Wales 1:0 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 2:0 (kon.) | San Marino – Finsko 0:0 (kon.)
Kazachstán
3:2 (2:0)
Island
Středa 05.03.2014, 14:00 • Astana Arena • Kvalifikace ME U21

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:05:18)

Utkání je za námi. První poločas skončil 2:0, když se v rozmezí pěti minut trefili Lunin a Murtazajev. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a Kazachstán byl za svou pasivitu potrestán, během sedmi minut bylo zásluhou Fridjonssona a Hermannssona srovnáno! V 87. minutě viděl druhou žlutou a zároveň červenou kartu Lunin a domácí hráli v deseti. Očekávalo se všechno, ale třetí branku Kazachstánu, který vstřelil Kuat, tu by asi nikdo nečekal. Domácí tak vítězí poměrem 3:2 a dá se tvrdit, že se jedná o hodně překvapivý výsledek.

90+4
    Poslední střídání i na straně Islandu. Místo nejspíše zraněného Atlasona se na trávník podívá Palsson.

90+3
    Hodně nepřesný pokus Fridjonssona, hostům už příliš času opravdu na srovnání nezbývá.

90+2
    Domácí samozřejmě využívají i posledního střídání, Beisebekova nahrazuje Pikalkin.

90+1
    Žlutá karta pro hostujícího Vilhjálmssona, domácí s rozehrávkou logicky nepospíchají.

90
    Islanďané teď vsadili pouze na útok a ještě nás nejspíše čeká hodně zajímavý závěr zápasu.

89
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    Tak tohle by asi čekal málokdo! Domácí jdou i v desíti znovu do vedení! ISLAMBEK KUAT využil dobrého pasu Ulšina a následně vstřelil branku, 3:2!

88
    Hodně krutá rána pro Kazachstán, který tak v závěru ještě bude mít nejspíše hodně práce.

87
    Lunin fauloval Yeomana a vidí druhou žlutou kartu, musí tak předčasně do sprch.

86
    A teď pozor. Až necelých pět minut před koncem se dostává na trávník nejlepší střelec Islandu Atlason, ten střídá Traustasona.

85
    V poměrně dobré střelecké pozici Ulšin! Střela pořádně vystrašila Runarssona, ten ale chytá!

84
    Střídání na domácí straně, místo Murtazajeva přichází Li.

82
    Teď si domácí mohou odpočinout, Island se dostal až do zámezí.

81
    Hosté však nyní mají jasně navrch a obrana Kazachstánu má obrovské problémy.

80
    Střelecký pokus Thórarinssona za pomoci zdi zblokován na roh!

79
    Sartakov fauloval jen kousek za hranicí velkého vápna Traustasona, hosté tak budou rozehrávat přímý kop!

77
    Fridjonsson sice vstřelil branku, předcházelo tomu ale ofsajdové postavení a branka tak nemůže být uznána.