Rusko – Arménie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Jihoafr. republika – Brazílie 0:5 (kon.)
Alžírsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Řecko – Jižní Korea 0:2 (kon.) | Maďarsko – Finsko 1:2 (kon.)
Černá Hora – Ghana 1:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:2 (kon.) | Izrael – Slovensko 1:3 (kon.)
Bosna – Egypt 0:2 (kon.) | Kolumbie – Tunisko 1:1 (kon.) | Kypr – Sev. Irsko 0:0 (kon.)
Turecko – Švédsko 2:1 (kon.) | Rumunsko – Argentina 0:0 (kon.) | Ukrajina – USA 2:0 (kon.)
Rakousko – Uruguay 1:1 (kon.) | Švýcarsko – Chorvatsko 2:2 (kon.) | Německo – Chile 1:0 (kon.)
Irsko – Srbsko 1:2 (kon.) | Belgie – Pobř. slonoviny 2:2 (kon.) | Polsko – Skotsko 0:1 (kon.)
Wales – Island 3:1 (kon.) | Francie – Nizozemsko 2:0 (kon.) | Anglie – Dánsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Kamerun 5:1 (kon.) | Španělsko – Itálie 1:0 (kon.)
Bulharsko
2:1 (1:0)
Bělorusko
Středa 05.03.2014, 16:45 • Nacionalen Stadion Vasil Levski, Sofia • Reprezentační zápasy

Ode mne je to pro dnešní večer vše, mějte se krásně a na počtenou! (18:41:00)

Mezinárodní přátelské utkání mezi Bulharskem a Běloruskem je u konce. Domácí šli do druhého poločasu s jednobrankovým náskokem, který poté v 67. minutě ještě navýšili. Chvíli před koncem se ale trefil Krivets a zdramatizoval tak závěr zápasu. Víc už ale hosté nestihli a Bulhaři nakonec vítězí zcela zaslouženě.

90+3
    Až teď se přesunuli s míčem do útočné poloviny hřiště.

90+2
    Bělorusové už jsou u balonu, daleko však od domácí brány.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Hosté se snaží vyrovnat, balon však zatím na kopačkách domácích.

87
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    Bělorusové v závěru utkání snižují na 1:2! SERGEJ VJAČESLAVOVIČ KRIVETS napálil Bodurova do nohy, balon změnil směr a skončil v síti za Stojanovými zády.

85
    Rangelov se dostal ke střele na pravém rohu pokutového území. Ta se mu však příliš nepodařila a platí tak stále stávající stav.

82
    Vitalij Trubila, bývalý hráč Zlína a Slavie, přichází na závěrečné minuty na úkor Bordačeva.

79
    Radijonov odchází do sprchy, jeho místo zaujímá Skaviš.

77
    Radijonov se dostal do samostatného úniku, posléze mu byl ale odpískán ofsajd.

75
    A opět rozhodčí rozdává žluté napomenutí. Tentokrát je za faul na Manoleva potrestán Verchovcov.

74
    Dragun inkasuje žlutou kartu za protesty.

72
    Další změna v kádru domácích, Milanova střídá Zlatinsky.

69
    Bělorusové mají v moci balon na obranné polovině domácích, do šance se ale zatím ne a ne dostat.

66
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají druhou branku! Po pěkné kombinaci v útočném pásmu se k hlavičce v šestnáctce dostal střídající VLADIMIR GADŽEV, jenž mířil přesně.