Gruzie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Rumunsko – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Kazachstán – Island 3:2 (kon.)
Malta – Švédsko 1:2 (kon.) | Řecko – Turecko 2:1 (kon.) | Irsko – Černá Hora 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Itálie 0:2 (kon.) | Belgie – Srbsko 0:3 (kon.) | Rakousko – Albánie 1:3 (kon.)
Švýcarsko – Lichtenštejnsko 5:1 (kon.) | Dánsko – Estonsko 8:0 (kon.) | Anglie – Wales 1:0 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 2:0 (kon.) | San Marino – Finsko 0:0 (kon.)
Dánsko
8:0 (3:0)
Estonsko
Středa 05.03.2014, 18:30 • Farum Park, Farum • Kvalifikace ME U21

Pro dnešek je to vše. Loučím se s Vámi a těším se na shledanou u dalších přenosů. (20:31:50)

Je konec. Dánové naplnili předpoklady, zápasu jasně dominovali a soupeři z Pobaltí nadělili na cestu hned osm branek. Rozhodující momenty zápasu nastaly ve 12. a 15. minutě, kdy domácí proměnili dvě nařízené penalty a hosté od 15. minuty dohrávali jen v devíti hráčích.

90+2
    A další faul Dánů v pokutovém území Estonců.

90+1
    Domácím je odpískán útočný faul, brankář hostí je evidentně otřesen.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Zápas se opravdu už pouze dohrává. O jeho výsledku se rozhodovalo prakticky kolem patnácté minuty.

90
    Durmisimu byl odmáván ofsajd.

89
    Estonci mají k dispozici vhazování na své obrané polovině.

88
    Cornelius vypálil, jeho střelu těsně nad zemí Niinepuu lapil.

86
    Estonci odvracejí centry, které míří do pokutového území z obou postupně z obou stran.

85
    Vestergaard z dálky přestřeluje.

84
    Dánsko právě vstřelilo branku!

LESSE CHRISTIENSEN se prosazuje po centru z pravé strany a přidává osmý zářez na pažbu domácích.

82
    Vestergaard na centrovaný balon jen těsně nedosáhl.

81
    Niinepuu si připisuje další zákrok.

80
    Zpoza vápna vypálil Durmisi těsně vedle.

79
    Estonci opět střídají. Aniera nahrazuje Lipin.

78
    Balon je u brankáře domácích.

Adam Kolář

Branky: 12. Højbjerg (pen.), 16. Højbjerg (pen.), 21. Cornelius, 52. Poulsen, 60. Thomsen, 67. Christensen, 71. Thomsen, 84. Christensen

Karty:   52. Lepistu (EST), 74. Vaštšuk (EST)   11. Kulinitš (EST), 15. Indermitte (EST)

Dánsko: Jensen – Remmer, Sørensen, Vestergaard (C), Knudsen (76. Durmisi) – A. Christensen, Thomsen, Højbjerg (72. Nørgaard) – L. Christensen, Poulsen (57. Zohoré), Cornelius
    Náhradníci: Jensen, Hjulsager, Nørgaard, Andersen, Jønsson, Zohorè, Durmisi

Estonsko: Niinepuu – Elhi, Indermitte, Pikk, Kulinitš – Anier (79. Lipin), Liivak, Lepistu (C), Rättel (65. Aloe) – Vaštšuk (74. Mööl)
    Náhradníci: Aland, Aloe, Mööl, Gussev, Lipin, Marin, Avilov

Rozhodčí: Sven Bindels (LUX), Marco Tropeano (LUX), Paulo Vivas (LUX)