Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:0 (po pr.) | Doněck – Riga 1:2 (kon.)
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 13.03.2014, 16:30 • Lužniki Palace of Sports • Play-off KHL

To je od nás pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a u KHL brzy zase napočtenou. (20:08:09)

Hokejisté Dinama Moskva se po vydřeném vítězství, o kterém rozhodl v 84. minutě Konstantin Volkov, dostávají do vedení 3:2 na zápasy. Další utkání této vyrovnané série je na programu v sobotu ve 14 hodin SEČ.

83:11
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Těsně po jedenácté hodině večerní moskevského času je tento předlouhý zápas rozhodnut. Jurij Babenko nahrál KONSTANTINU VOLKOVOVI, který přesnou ranou mezi lapačku a beton Sanforda vstřelil možná klíčový gól celé série. Asistence: Jurij Babenko, Denis Kokarev.

83:01
    Pro změnu icing Jaroslavle.

82:05
    Kotouč z vlastního obranného pásma až do útoku vyvezl Maxim Karpov.

81:40
    Hra ve čtyřech mužích více vyhovuje hostům, kteří teď zavřeli svého soupeře v pásmu.

81:19
    Icing domácího mužstva, hra se vrátí před Jerjomenka.

81:08
    A další potyčka, tentokrát se do sebe pustili Jalasvaara (DMS) a Redlihs (JAR) poté, co druhý jmenovaný pálil z úhlu. Tentokrát se již vylučovat bude a to na obou stranách. Pokračuje se ve čtyřech.

81:05
    Nyní se strhla potyčka u střídaček, rozhodčí však brzy všechny aktéry uklidnil a pokračuje se bez vyloučených.

80:24
    Platt nezachytil přihrávku a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

80:01
    Začalo druhé prodloužení.

Druhé prodloužení začne přibližně v 19:54.

Ani v prvním prodloužení se o vítězi nerozhodlo a tak bude následovat druhé prodloužení. Pár šancí jsem sice viděli, ale ani jedna nebyla proměněna. Oba týmy hrají velice dobře a mohou děkovat svým brankářům, protože ty dnes předvádějí opravdu výborné výkony.

80:00
    První prodloužení skončilo.

79:38
    První prodloužení se už pouze dohrává ve středním pásmu.

78:55
    Hosté se drželi delší dobu v útočném pásmu, ale nedokázali ani jednou vystřelit.