Jablonec – Olomouc 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:0 (kon.)

Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonecký kapitán LUBOŠ LOUČKA si na penaltový puntík postavil balon a poté nekompromisně zakončil do horního rohu – 2:1

87
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak to je hodně studená sprcha pro domácí Jablonec. Sigma dokázala tři minuty před koncem vyrovnat. Po závaru před brankou se k míči dostal JAKUB ROLINC a nechytatelně vyrovnal – 1:1.

41
    Severočeši jsou těsně před koncem prvního poločasu za svoji snahu odměněni! Po autovém vhazování z pravé strany se před brankou prosazuje úplně osamocený TOMÁŠ ČÍŽEK – 1:0.