Tampa – Vancouver 4:3 (kon.) | Boston – Minnesota 4:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 3:4 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Mountfield HK
Úterý 18.03.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

54:16
    Martin Podlešák (HKM) 2 minuty za vysokou hůl.

34:56
    Jiří Šimánek (HKM) 2 minuty za vysokou hůl.

33:05
    Rozhodčí chvíli vahál s písknutím zákroku domácího hráče a nakonec si hosté přesilovku zahrají. Jiří Ondráček (ZLN) 2 minuty za podražení.

27:02
    Hradečtí se usadili před Kašíkem a vybojovali si přesilovou hru. 2 minuty za hákování si odpyká Radim Tesařík (ZLN)

22:43
    Hradečtí při přechodu do útočného pásma faulovali a budou hrát ve čtyřech. Rudolf Červený (HKM) 2 minuty za hru vysokou holí.

17:00
    Hosté si zahrají v závěru první třetiny přesilovou hru. Vyloučen je Petr Čajánek (ZLN) na dvě minutky za hru vysokou holí.

6:09
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Minutku se bude hrát čtyři na čtyři a poté začne přesilovka Mountfieldu. 2 minuty za podražení si odsedí Bedřich Köhler (ZLN)

5:08
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Tomáš Knotek (HKM) 2 minuty za zdržování hry.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 23. Balaštík (Köhler, Matějíček), 65. Ondráček (Marušák) – 48. Pospíšil (Tvrdík, Pláněk)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Horák, Marušák, Řezníček, Zámorský, Tesařík, Matějíček – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek, Honejsek – Čech, Holík, Okál – Kubiš, Melenovský, Ondráček.
    Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Jank, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Prokop – Šimánek, Mertl, Kudrna – Pospíšil, Tvrdík, Dej – Podlešák, Knotek, Květoň – Švgrovský, Červený, Švihálek.

Rozhodčí: Hradil, Jeřábek – Barvíř, Blümel