Orlová – Olomouc B 1:1 (kon.) | Mikulovice – Žďár n/S 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
Hulín – Třebíč 0:1 (kon.) | Prostějov – Kroměříž 2:1 (kon.) | Opava – Břeclav 2:0 (kon.)
FK Slavia Orlová - Lutyně
1:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 22.03.2014, 10:15 • Na Stuchlíkovci 340,Orlová Lutyně • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:08:25)

88
    V závěru utkání domácí ještě střídají, ze hřiště odchází Kašša a na jeho místo putuje Golej.

82
    Na hřišti se přiostřilo, kartonek žluté barvy dostává také domácí Urban.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B, z hrací plochy odchází právě Kalvach, jeho místo zaujímá Richter.

76
    Za nedovolený zákrok byl žlutou kartou potrestán hostující Kalvach.

73
    Orlová právě vstřelila branku!
    Domácí srovnávají stav utkání. Výstavní trefou z voleje do horního rohu branky se prosadil obránce PATRIK KAIZAR.

70
    Další střídání hostujícího trenéra, který ze hřiště stáhl Kamila Karaše a místo něj tam poslal Marka Schmidta.

67
    Ve stejné minutě docházi ke změně také v domácím mužstvu, Kopela nahradil Klimaš.

67
    Hosté sáhli ke střídání, Tomáše Chorého nahradil Adam Ševčík.

66
    Do ideální palebné pozice se dostal Varadi, jeho pokus domácí gólman chytil.

63
    V pořadí již sedmý rohový kop Olomouce domácí odvrací do bezpečí. Vzápětí Urban na druhé straně branku Reichla přestřelil.

55
    Dnešnímu utkání přihlíží 239 diváků.

50
    Domácí fotbalisté zatím marně presují, hostující celek úspěšně brání.

46

45

43
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Obrovský tlak Olomouce je korunován brankou, kterou razantní střelou z poměrně velké distance vstřelil JAN SCHULMEISTER.

39
    Další šance hostí, tentokrát musel proti střele zasáhnout Szarowski, který vyrazil míč na roh.

35
    Ve stoprocentní šanci se ocitl Chorý, prázdnou branku Orlové však trestuhodně přestřelil.

27
    Nebezpečná je však také Orlová. Urbanovu střelu na poslední chvíli zblokovala hostující obrana na roh.

25
    Olomoučtí nyní sevřeli domácí na jejich polovině, Orlová se osvobozuje pouze za cenu odkopu.

21
    Obrovská šance hostí! Varadi vyslal na Szarowskiho razantní střelu, kterou domácí gólman s námahou vyrazil na roh.

20
    Prvním potrestaným hráčem žlutou kartou je domácí Vybíral.

16
    K první střele se dostali také hosté, hlavičku Chorého však chytil Szarowski.

12
    Do šance se na malém vápně dostával domácí Kopel, v poslední chvíli mu však míč ukopl jeden z obránců.

5
    První roh Orlové končí v náruči brankáře Olomouce.

1

FK Slavia Orlová – Lutyně: Szarowski-Janso-Skoupý-Pražák-Urban-Sporysz-Kopel-Kašša-Puškáč-Vybíral-Kaizar(K).Trenéři:P.Poledník,J.Jadrný
    Náhradníci: Vlk-Golej-Kušnír-Klimas-Pacanovský

SK Sigma Olomouc B: Reichl-Škerle-Habusta-Hýbl-Kalvach-Ševčík Petr-Štěrba(K)-Varadi-Karaš-Chorý-Schulmeister.Trenér:J.Mucha
    Náhradníci: Ševčík Ondřej-Richter-Ševčík Adam-Schmidt-Holub-Stříž-Chvěja.

Rozhodčí: Drozdy-Miko-Gloser.

V poslednim vzájemném utkání na podzim skončilo utkání remízou 1:1 když branku Olomouce vstřelil Zahradníček za Orlovou srovnal v poslední minutě prvního poločasu Skoupý.

Dobrý den vítám vás u onlajn přenosu MSFL mezi FK Slavia Orlová Lutyně a SK Sigma Olomouc B.Orlovští se po podzimu nacházejí na 11.místě tabulky.Jejich dnešní soupeř Olomouc tabulku MSFL vede.Uvidíme tak určitě atraktivní utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.