Toronto – St. Louis 3:5 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:0 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.)

Montreal právě vstřelil branku!
    Gól se ale slaví na druhé straně, Montreal využil přesilovou hru! Bourque sice v blízkosti rohu o neposedný puk přišel, k němu se ale dostal DANIEL BRIERE, jenž našel kotouč, který si potáhl mezi kruhy, odkud vyslal na branku gólovou střelu pod víko, se kterou nemohl Hackett nic dělat. Asistence: Rene Bourque.

50:53
    Devět minut před koncem třetí třetiny jsme se dočkali první branky zápasu! Rychlý brejk Montrealu skončil tím nejlepším možným způsobem. MAX PACIORETTY si najel po přihrávce Vaneka před branku a poté svou holí ve vzduchu poslal se štěstím kotouč za záda Hacketta. Asistence: Thomas Vanek, David Desharnais.