Toronto – St. Louis 3:5 (kon.) | Washington – Los Angeles 4:5 (0:2 po s.n.) | Carolina – NY Islanders 4:5 (kon.)
Pittsburgh – Arizona 2:3 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:0 (kon.) | Florida – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 4:5 (1:2 po s.n.) | Chicago – Dallas 4:2 (kon.)
Edmonton – San Jose 2:5 (kon.)
Edmonton Oilers
2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
San Jose Sharks
Středa 26.03.2014, 02:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:09
    Ještě uvidíme jedno vyloučení, které nyní signalizuje hlavní rozhodčí. Matt Nieto (SJS) inkasuje dvě minuty, protože se provinil hákováním, musí taky pykat.

40:31
    Edmonton čeká hned v úvodu třetí periody oslabení, dvě minuty za držení inkasuje hokejista Oilers Taylor Hall (EDM).

31:43
    Pokud rozhodčí doposud s vylučováním šetřil, nyní se rozhodl často udělovat trestné minuty. Poprvé si totiž situaci v přesilové hře vyzkouší také Edmonton, když jde na dvě minuty za hákování pykat Brad Stuart (SJS).

28:28
    Hosté nyní budou mít druhou možnost přesilové hry v krátkém časovém období, stalo se tak hned po velké šanci Martina Havláta. Dvě minut za držení inkasuje Andrew Ference (EDM).

25:51
    Máme tu první dnešní vyloučení, přesilovku si díky faulu Ryana Smythe (EDM) zahrají hosté ze San Jose. Smyth se provinil držením.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 5. Perron (Hall, Petry), 55. Hall (Ference, Eberle) – 27. Pavelski (Marleau, Thornton), 30. Marleau (Pavelski, Burns), 40. Havlát (Demers), 42. Pavelski (Boyle, Burns), 53. Pavelski (Thornton, Stuart)

Edmonton Oilers: Scrivens – Schultz, Ference, Petry, Marinčin, Fraser, Klefbom – Perron, Gagner, Hall – Eberle, Nugent-Hopkins, Lander – Pitlick, Gordon, Hendricks, Jones, Smyth, Gazdic
    San Jose Sharks: Niemi – Demers, Vlasic, Boyle, Irwin, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Nieto, Couture, Marleau – Havlát, Sheppard, Wingels – Burish, Desjardins, Kennedy

Rozhodčí: Dean Morton, Brian Pochmara – Scott Cherrey, Mike Cvik

Diváci: 16 839