Hr. Králové – Zlín 4:1 (kon.) | Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | Jihlava – HC Plzeň 1:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 27.03.2014, 16:30 • PSG aréna, Zlín • Mistrovství ČR - mladší dorost

44:41
    Třinec právě vstřelil branku!
    A stalo se tak! Oceláři využívají již druhou přesilovku. Lukáš Kaukič přihrál na modrou čáru na GRZEGORZE RADZIENCIAKA, který propálil vše, co mu v cestě stálo! Asistence: Lukáš Kaukič,

43:15
    Sparta právě vstřelila branku!
    A máme opět, již potřetí v zápase srovnáno. Sparta využívá v dnešním zápase již druhou přesilovku! Vojtěch Komárek přihrál za branku na volného ALBERTA MICHNÁČE, který vybruslil zpoza branky a umístěnou střelou k tyči překonává Oskara Prokopa. Asistence: Vojtěch Komárek

39:27
    Tohle je pro Spartu šok! Třinec se prosazuje při vlastním oslabení. Lukáš Kaukič přihrál PATRIKU HREHORČÁKOVI, který s přehledem překonává bezmocného Brízgalu. Asistence: Lukáš Kaukič.

25:54
    A během jediné minuty máme opět vyrovnáno. Neuvěřitelné. VÁCLAV ZÍDEK z pravé strany propálil vše, co mu v cestě stálo. Asistence: Vojtěch Komárek.

25:05
    I Třinec využívá svou přesilovku. Třinečtí předvedli vskutku parádní kombinaci. Na jejím konci stál MILOŠ ROMAN, který střelou odraženou od horní tyče překonal Brízgalu. Asistence: Martin Valíček, Patrik Hrehorčák.

19:52
    Pouhých 8 vteřin před koncem třetiny Sparťané vyrovnávají stav tohoto utkání! Duo Safin-Hrala se hnalo do útoku dvou proti jednomu. První jmenovaný přihrál KRYŠTOFU HRALOVI, který umístěnou střelou překonává Prokopa! Asistence: Ostap Safin, Tomáš Kadlec.

14:17
    Sparta proměňuje hned první přesilovku a snižuje! Patrik Sedlinský přihrál puk na modrou čáru na SEBASTIANA JANDU, který tvrdou přízemní ránou prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Asistence: Patrik Sedlinský, Albert Michnáč.

08:07
    A třinečtí se během dvou minut dostávají do dvoubrankového vedení! JAN HLADONÍK vystřelil na Brízgalu, ten puk trestuhodně vyrazil před sebe a Jan Hladoník chladnokrevně poslal puk za jeho záda! Bez asistence.

06:44
    René Najsar našel na druhé straně volného DOMINIKA MOLINA, který z bezprostřední blízkosti překonal Adama Brízgalu a posílá svůj tým do vedení! Asistence: René Najsar

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 7. Molin (Najsar), 9. Hladoník, 26. Roman (Valíček, Hrehorčák), 40. Hrehorčák (Kaukič), 45. Randzienciak (Kaukič) – 15. Janda (Sedlinský, Michnáč), 20. Hrala (Safin, Kadlec), 26. Zídek (Komárek), 44. Michnáč (Komárek)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ovčaří) – Rufer, Imrich, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík, Kaukič, Przybyla, Hrehorčák, Kalus, Matějka, Bárci, Roman, Najsar, Hladoník
    HC Sparta Praha: Brízgala (Sup) – Janda, Eliáš, Hanuš, Jeřábek, Horský, Sedliský – Zídek, Kadlec, Šrámek, Pšenička, Chlouba, Safin, Komárek, Hrala, Švarc, Davídek, Dubský, Michnáč