9:2 (1:0, 8:0, -:-)
HC Milevsko 1934
Čtvrtek 27.03.2014, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • Kvalifikace o 2. ligu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký podvečer při sledování online reportáže ze zápasu kvalifikace o 2. ligu. Domácí Trutnov vyhrál první zápas v Milevsku 4:1 a je tak jen malý krůček od postupu do třetí nejvyšší soutěže.

Dnešní domácí utkání je slavnostním zakončením kariéry legendárního golmana Radovana Biegla, který zde v Trutnově působí od sezóny 2011/2012. Je to také rozloučení s domácími fanoušky.

00:01

00:17
    Hned ze začátku se do breaku dostává Luštinec, toho ale držel hotující bek, takže se mu nepodařilo dobře zakončit.

00:25
    Icing hostů.

00:40
    Skvělý zákrok domácího Biegla.

02:01
    Hostující golman byl nyní pod tlakem a raději pokryl puk v lapačce.

02:31
    Icing domácích.

03:21
    Teď se až k branc probral s pukem hostující Novotný, ale ten nakonec ztroskotal na Bieglovi.

04:13
    Teď měl velké potíže hotující golman, který musel zastavit střelu Zítky a následný odraz od mantinelu.

04:24
    Trutnov právě vstřelil branku!

Domácí jsou znovu o krok blíže druhé lize a to hlavně kvůli Davidu Smékalovi, který vypálil neuvěřitelnou dělovku hned po buly a golman se proti jeho střele ani nepohnul. ASISTENCE: Perutek

07:24
    Domácí brání hostům v rozehrávce a drží je pod tlakem.

08:47
    Přihrávku rukou z pohledu domácího hráče.

09:17
    2min za podražení dostává hostující Korous.

10:13

11:12
    Po kombinaci v útočném pásmu nakonec střílel Malinský, ale jeho střelu kryje hostující golman.

11:17

12:13
    Offside hostů.

12:23

13:03
    Další výtečný zákrok Biegla proti střele Homolky.

14:44
    2min za hrubost si jde odpykat domácí Kozák.

15:50
    Úplně prázdnou branku měl nyní Korous, ten, ale svou střelu namířil příliš vyoko.

16:44

18:38
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává domácí strídačka.

19:20

20:00

Dnešní utkání sleduje rekordních 817 diváků.

20:01

20:34
    Další výtečný zákrok domácího Biegla, který si pohlídal střelu Urbance.

23:37
    Vypadá v pohodě a po svých odjíždí na střídačku.

24:07

Další gól domácího Smékala, který si vzal kotouč od Procházky ve středním pásmu, poté objel hostujícího beka a jen tak hodil kotouč bekhendem na hostujícího golmana, kterému prošel kotouč těsně nad betonem. ASISTENCE: Procházka

25:12
    2min za sekání dostává domácí Mašek.

27:12

31:24
    Offside domácích.

32:02

Nádherně si nyní počkal Šimoníčak na najíždějícího Veselého, kterému předložil puk od beton hostujícího golmana, VESELÝ jen doklepl puk do prázdné branky.

32:39
    5+OT za úder na hlavu dostává hostující Srdínku, který tvrdě atakoval domácího Maška, ten je nyní v péči doktora.

33:02

A je tu gól za tvrdý zákrok, který po nádherném sólem přes celé hřiště zavezl do branky ŠIMONÍČEK.

33:29
    Autorem branky je CHYTRÁČEK. Asistence: Procházka.

34:07

Nyní můžeme říct, že domácí mají postup jasný, ale nezakřikněme to. Střelu Poula vyrazil nerozchytaný golman hostů jen před sebe, tam stál připravený Perutek a s přehledem zakončil.

35:22

Celá hala nyní skanduje ,,deset´´. Sólem ve třetině se nyní blýskl domácí bek Procházka, který zavezl puk do hostující klece.

36:15
    2min za příliš mnoho hráčů na ledě dostává hostující střídačka.

36:20

Po vyhrané buly se ke kotouči dostal Luštinec, ten ještě posunul na Procházku, a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě.

36:20
    Hosté znovu vyměňují brankáře.

37:39

37:58
    2min za krosček dostává domácí Veselý.

39:49

Už jen jeden gól jsou od drtivé porážky jsou hostující hráči.
    Chytráček nádherně napadl hostujícího obránce a ještě lépe zakončil.

39:58

40:00

Máme tu první zprávu, že do třetí třetiny nenastoupí Malinský, který má problémy s kolenem a Janoušek, který je v péči doktora.

40:01

40:31
    Domácí střídají golmana a Radovan Biegl za potlesku 817 diváků stojí na modré čáře a děkuje jim za jejich neutuchající podporu. My všichni tady na stadionu i vy doma u počítače poděkujme Radovanu Bieglovi za jeho služby, kvůli jakým Trutnov dosáhl takových úspěchů jako např. 3.místo ve 2.lize, 2.místo v KLM, a letos výhra v KLM a postup do druhé ligy. DĚKUJEME RADO

41:51
    2min za držení dostává domácí Poul.

43:51

44:51

46:34
    Hosté byli nyní sami před Škopem, ten jim ale vypíchl kotouč.

47:03
    2min za podražení dostává domácí Junek.

47:29
    Teď se z ledu těžce zvedá domácí Antonín.

49:03

49:37
    2min za držení dostává domácí Procházka.

50:38

51:16
    Milevsko právě vstřelilo branku!

Jen kosmetická úprava skóre, o kterou se postaral skvělou trefou od modré hostující Štěrba.

53:15
    ,,HC TRUTNOV´´ to se nyní ozývá v PRO HOCKEY Aréně.

53:40

53:46

Další gól hostů, nyní se o něj postaral DRDA, který jen doklepl puk do odkryté branky.

55:00
    Celá PRO HOCKEY Aréna se otřásá v základech a užívá sí posledních pět minut v této sezóně.

55:55
    2min za podražení dostává hostující Štěrba.

56:57
    2min za faul kolenem dostává hostující Hamerle.

57:52
    Teď se ukázal i hostující golman, který se vytáhl proti střele Luštince.

57:55
    Hosté ve čtyřech.

58:57

59:01
    Nyní domácí vstřelili gól, ale rozhodčí ho neuznává.

59:41
    2min za krosček dostává hostující Hlinka.

59:41
    Celá hala je na nohou to je neskutečná atmosféra.

60:00

Dámy a pánové toto je historický postup Trutnova, který je znovu ve druhé lizé. Zde v PRO HOCKEY Aréně všichni stojí a aplaudují hlavně celému mužstvu, ale taky skvělému golmanovi Radovanu Bieglovi. Ještě jednou DĚKUJEME RADO

Také domácí dávají pěkný dárek domácímu předsedovi Zdeňku Poulovi, který 31.března oslaví své 51.narozeniny!!!

Nyní se v PRO HOCKEY Aréně hraje We are the champions.

Vám děkujem, že jste sledovali dnešní onlajny a ve druhé lize napočtennou. (20:20:13)

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 5. Smékal (Perutek), 25. Smékal (Procházka), 33. Veselý (Šimoníček), 34. Šimníček (Antonín), 34. Chytráček (Procházka), 35. Perutek (Poul), 36. Procházka, 37. Procházka (Luštinec, Chtráček), 40. Chytráček – 52. Štěrba (Nevolný), 54. Drda (Štěrba)

HC Trutnov: Biegl (od 41.Škop) – Antonín, Poul, Junek, Kozák, Procházka S. – Luštinec, Chytráček, Veselý, Perutek Mašek, Šimoníček, Zítka, Smékal, Janoušek, Malinský
    HC Milevsko 1934: Pipek (Škubal) – Procházka P., Srdínko, Štych, Bartůněk, Štěrba, Hlinka, Król, Fořt, Decsy, Urbanec, Homolka, Hamerle, Novotný, Drda, Pouch, Nevolný, Korous, Sumerauer, Novák

Rozhodčí: Urubčík – Klouda, Kopeček