Boston – Chicago 3:0 (kon.) | New Jersey – Arizona 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 2:3 (kon.)
Detroit – Montreal 4:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 3:2 (5:4 po s.n.) | Florida – Carolina 0:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 5:1 (kon.) | Nashville – Buffalo 6:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:2 (po pr.)

Michael Frolík (WPG) (0 + 2), 2 střely na branku, čas na ledě: 18:12

Winnipeg Jets nakonec berou ze zápasu v San Jose všechny body, rozhodla o tom jejích poslední přesilovka, kterou dokázaly Stíhačky zužitkovat ve svůj prospěch. V závěrečné třetině potom padl jediný gól, jenž v konečném součtu určil vítěze. Žraloci dnes odchází do kabin určitě v pozici smutného týmu, protože dlouho sahali minimálně po jednom z bodů.

60:00

59:20
    Al Montoya zachránil svůj tým u pravé tyče, když zastavuje hned dvě dorážky, na druhé straně pak Jokinen netrefil prázdnou branku domácích.

58:54
    San Jose už hraje s prázdnou brankou a zkouší hru v šesti mužích!

58:50
    Až nyní Stíhačky dostávají kotouš za svatyni domácího ochránce svatyně.

58:08
    Ale hosté zatím alespoň trochu zdařile vzdorují a neinkasují, přestože se stáhli do obranné třetiny a odolávají nátlaku soupeře.

57:25
    San Jose ale nic nevzdává, domácí zkouší natlačit puk co nejčastěji před branku a střílet z každí pozice.

56:24
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Přesilovou hru ve dvojnásobném podání pět na tři sice Winnipeg nedokázal ve svůj prospěch využít a Sharks okamžitě vyhodili puk přes všechny čáry, ale v klasickém přečíslení pět na čtyři už se hosté ke své veliké radosti prosazují. Naprosto nečekaná akce, která přišla z rohu za brankou Anttiho Niemiho, překvapila zcela určitě většinu přítomných v hale. TOBIAS ENSTROM snad ani nemohl netrefit polovinu odkryté sítě San Jose Sharks. Asistence: Blake Wheeler, Bryan Little.

55:57
    Následujících deset vteřin bude pro San Jose nepříjemných, protože rozhodčí posílá Sharks do tří hráčů. Logan Couture (SJS). podle jeho soudu vyhodil touš bez dotyku plexiskla, takže dostává dvě minuty za zdržování hry.

55:50
    Další vyhození, tahle přesilovka už bude za chvíli na konci.

55:11
    Znovu parádní obranná práce, Winnipeg se v této početní výhodě ještě k ničemu nedostal a nedostává svého soupeře pod tlak.

54:30
    San Jose okamžitě odhazuje puk od své branky a snaží se ještě touš udržet ve střední třetině, zatím zdařile.

54:07
    Příležitost dva na jednoho nevyužili Jets, ale Žraloci půjdou po faulu do oslabení. Dvě minuty za hákování musí jet odpykat Brad Stuart (SJS). Dobrá šance pro Winnipeg, jak dát gól.

53:35
    Martin Havlát čekal na teč před branku a ještě mohl poté sám zakončovat, ale také na tyto momenty obrana Jets připravena.

53:03
    James Sheppard chtěl střílet, jenže byl příliš daleko od branky, a tak ještě posunul před branku na Wngelese. Ten následně míjí.

52:28
    Oba týmy se soustředí hlavně na dobrou hru ve středním pásmu a nedělání chyb ve vlastní třetině. Je skoro jísté, že další branka určí vítěze.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 2. Boyle (Havlát, Sheppard), 15. Burns (Pavelski, Marleau), 32. Couture (Sheppard, Havlát) – 3. Ladd (Frolík, Little), 22. Wheeler, 30. Byfuglien (Wheeler, Frolík), 57. Enstrom (Wheeler, Little)

San Jose Sharks: Niemi – Demers, Vlasic, Boyle, Irwin, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Sheppard – Nieto, Marleau, Kennedy – Havlát, Pavelski, Wingels – Couture, Desjardins, Brown
    Winnipeg Jets: Montoya – Trouba, Stuart, Ellerby, Enstrom, Postma, Pardy – Frolík, Little, Ladd – Wheeler, Jokinen, Byfuglien – Halischuk, O'Dell, Kane – Setoguchi, Slater, Peluso

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Brad Watson – David Brisebois, Tony Sericolo

Diváci: 17 562