Lovosice – Dukla 26:20 (kon.) | Královo Pole – Kopřivnice 32:30 (kon.) | Jičín – Plzeň 21:22 (kon.)
Zubří – Přerov 32:25 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
26:20 (12:8)
HC Dukla Praha
Sobota 29.03.2014, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (18:37:31)

Domácí nakonec svůj náskok ubránili. Od začátku druhého poločasu svůj náskok dokonce navyšovali a ve 49. minutě byl dokonce rozdíl mezi oběma mužstvy 8 branek! Hosté se ale v posledních minutách vschopili a začali náskok Lovosic snižovat, v jednu chvíli byl rozdíl už jen o 5 branek, ale nakonec přeci jen dokázali domácí Lovci kosmeticky upravit na 26:20, což je konečný stav dnešního utkání. Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu a oko diváka si muselo přijít na své, zápasu nescházelo nic.

Ke kameře si za domácí přivolala televize Tomáše Hese.

Kamera České televize si odchytla Zdeňka Poláška za tým Dukly k rozhovoru.

Všichni diváci v hale Chemik stojí na nohách a společně s domácími házenkáři, kteří se drží kolem ramen, zpívají hymnu Lovců.

Hráči si teď na polovině hřiště podávají ruce a děkují tak svým soupeřům za dnešní zápas.

60
    Konec zápasu. (26:20)

60
    Po faulu domácích přichází konec zápasu. (26:20) (26:20)

60
    Diváci obměňují své hráče potleskem ve stoje. (26:20) (26:20)

60

60
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání (26:20) (26:20)

60
    Proti střele Jana Syřínka (DUK) si Adamík skvěle vyběhl a střelu chytil. (26:20) (26:20)

59
    Dnešní utkání sleduje 452 diváků.

59
    Hosté se znovu proviňují, tentokráte útočným faulem na brankovišti Lovců. (26:20) (26:20)

59
    Hostům odpískány kroky. Lovosice tak můžou šetřit drahocenné vteřiny. (26:20) (26:20)

58
    Hosté hrají osobní obranu na Milana Berku a Pavla Chroustovského. (26:20) (26:20)